AMİL ACAR: VATANDAŞIN SIKINTILARINA İYİ GELECEĞİZ

AMİL ACAR: VATANDAŞIN SIKINTILARINA İYİ GELECEĞİZ

İYİ PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR:VATANDAŞIN SIKINTILARINA İYİ GELECEKLERİNİ SÖYLEDİ

AMİL ACAR: VATANDAŞIN SIKINTILARINA İYİ GELECEĞİZ
2022-04-12 12:12:34

İYİ Parti Ereğli ilçe başkanı Amil Acar ekonomiyi değerlendirerek, Uzun bir süreden beri bütün vatandaşlarımız, ekonomik sıkıntı yaşamaktadır. İYİ Parti olarak asla parti ayırımı yapmadan herkese hizmet etmeye talibiz. Oyunu hangi partiye vermiş olursa olsun, her bir vatandaşımıza gönlümüzde yer vardır. Ayrıştırıcı olmayacağız. Birleştirici olacağız, insanımızın başına gelenler için Geçmiş olsun deyip, İYİ ve varlıklı günlere yöneleceğiz dedi.
İYİ Parti Ereğli ilçe başkanı Acar yaptığı basın açıklamasında; Hanelerdeki yoksullukla beraber, toplum çok ciddi bir moral çöküntüsü içerisindedir. Köylü, çiftçi, işçi, memur, esnaf ve bütün ticaret erbabı çaresiz durumdadır. Emekliler, kadınlar, hane reisleri, İşsiz Insanlanmız ve üniversite öğrencilerimiz ekonomik sorunun tam ortasındadır. Gelecek kaygısı, güzel insanlarımıza gülmeyi unutturmuştur. Oysa toplumumuzdaki yoksulluğu yok edecek olan en büyük etken; varlıkta eşitliktir. Ne yazık ki, varlıkta eşitlik bir yana; herkes yoksullukta eşit hale getirilmiştir. Ereğlili her yönüyle sahipsizdir dedi.
Amil Acar, Ereğlililerin yaşama standardını iyileştirmek üzere görev almış bir evladınız olarak, yaşananlar beni fevkalade endişelendirmektedir. Aslında insanlarımız çok iyisini hak etmektedirler dedi.
Acar, Ereğlimizi rastlantısal yaşantıdan çıkarmak gerekmektedir. Vatandaşımızın boş kaşıkla beslendiği ve süresi bir türlü dolmayan boş vaatlerle oyalandığı dönem artık sona ermelidir. Toplumumuzu ve Ereğliyi bu yanlış sarmaldan çıkarmak bizim için hiç de zor değil.
Ekonomik olarak çok deneyimli bir kadro ve programa sahibiz. İYİ Parti olarak hem Türkiye'nin ve hem de Ereğlinin dirilişini başlatmaya ant içtik. Böyle gelmiş, lâkin böyle gitmez. Bizim Ereğlimiz Türkiye'nin ve dünyanın neresinde güzel bir hizmet varsa, ona layıktır. Yakından tanıdığınız bir evladınız olarak size söz veriyorum; bütün İYİ ve hayırlı hizmetleri birlikte başaracağız diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 41249

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY STANDARTI YÜKSELTİYOR
UĞUR İBRAHİM ALTAY STANDARTI YÜKSELTİYOR
Uğur İbrahim Altay, İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutladı
Uğur İbrahim Altay, İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutladı