Kapat !
ALTAY VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİREBİLMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

ALTAY VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİREBİLMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

Doğanhisar Meydan Düzenlemesi’yle İlçenin Çehresi Değişecek

ALTAY VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİREBİLMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR
2024-02-11 14:57:20

Başkan Altay: Verdiğimiz Sözleri Bir Bir Yerine Getirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Doğanhisarı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programına katıldı. Yüzme havuzlu şehir konağı, mahalle yolları, çok amaçlı salonlar, halı sahalar, KOSKİnin altyapı çalışmaları, parke taşı destekleriyle birlikte günden güne daha iyiye giden bir Doğanhisarın ortaya çıktığını belirten Başkan Altay, Bugün bu işleri taçlandıracak bir işin başlangıcını yapıyoruz. Bu meydanı Konyamıza, Doğanhisarımıza yakışır bir hale getireceğiz. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz dedi.


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanhisarın çehresini değiştirecek Meydan Düzenleme İş Başlangıç Programı gerçekleştirildi.

Programda konuşan Doğanhisar Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, Meydan Düzenleme Projesi ile Doğanhisarın yeni kazanımlar elde edeceğini söyledi. Konya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle her zaman hizmet etme gayreti içinde olduklarını kaydeden Pekmez, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım tüm isteklerimizle büyük bir hassasiyetle ilgilendiniz. İlçemize dair tüm talepleri karşılama gayreti içinde oldunuz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım sayın başkanım buradan bir kez daha size minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Biz sizden razıyız, Allah da sizden razı olsun diye konuştu.

DOĞANHİSARA ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLERDE BULUNDUK

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise, 2019 yılında verdikleri sözleri bir bir yerine getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, o günden itibaren Doğanhisara çok önemli hizmetlerde bulunduklarını anımsattı.

BU MEYDANI KONYAMIZA, DOĞANHİSARIMIZA YAKIŞIR BİR HALE GETİRECEĞİZ

İçinde yüzme havuzu bulunan şehir konağı, mahalle yolları, çok amaçlı salonlar, halı sahalar, KOSKİnin altyapı çalışmaları, parke taşı destekleriyle birlikte günden güne daha iyiye giden bir Doğanhisarın ortaya çıktığını vurgulayan Başkan Altay, Bugün bu işleri taçlandıracak bir işin başlangıcını yapıyoruz. Bu meydanı Konyamıza, Doğanhisarımıza yakışır bir hale getireceğiz. Yaklaşık 44 milyon lira bedelle inşallah en kısa sürede bu işi tamamlayacağız ve burası pırıl pırıl, insanların bir araya gelmekten keyif alabileceği bir mekan haline dönüşecek ifadelerini kullandı.

SİZLERE HİZMET ETMEKTEN BÜYÜK BİR MUTLULUK DUYUYORUZ

Doğanhisara kazandırılacak Atık Su Arıtma Tesisinde de sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu paylaşan Başkan Altay konuşmasına şu sözlerle devam etti: İnşallah bir daha geldiğimizde onun da temelini atacağız. Yaklaşık 61 milyon lira bedelle hayata geçecek. Böylece, meydanla birlikte toplamda 105 milyon liralık işimiz şu anda devam ediyor. Tabii bu rakamlar hizmetin büyüklüğünü gösteriyor ama bizim Doğanhisara sevgimizin büyüklüğünü göstermez. Çünkü sizleri seviyoruz, sizlere hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Görev verdiğiniz günden itibaren sizlere layık olmak için çaba sarf ediyoruz. Bu vesileyle yola çıktığımız İhsan Öztokluyu rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyorum. Mekanı cennet olsun. Sonrasında Süleyman Pekmez başkanımızla yola devam ettik ve çok önemli işleri birlikte yaptık.

2024-2029DA DAHA ÖNEMLİ İŞLERİ YAPMAYI ARZU EDİYORUZ

Konyalılardan destek istemek için tekrar meydanlara çıktıklarını kaydeden Başkan Altay, Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak karşınızdayım. Cumhur İttifakımızın Doğanhisar Belediye Başkan Adayı Savaş Özdemir kardeşimizle birlikte sizlerden destek istiyoruz. Hizmetlerimizle Doğanhisarımızı nakış nakış işlemeye devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde bütün bakanlarımızla, ki bu dönem 4 bakanlıkla kabinede temsil ediliyoruz, Savaş kardeşimle birlikte inşallah sizden aldığımız destekle nasıl 2019-2024te hayalleri gerçekleştirdiysek, 2024-2029da kalfalık dönemimizde daha önemli işleri yapmayı arzu ediyoruz dedi.

Programa; AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Cumhur İttifakı Doğanhisar Belediye Başkan Adayı Savaş Özdemir, AK Parti Doğanhisar İlçe Başkanı Fikret Özeralp, MHP Doğanhisar İlçe Başkanı Reşat Karaarslan da katıldı.

Doğanhisarda MHP Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına da katılan Başkan Altay, ilçe esnafını da ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 97387

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR