intro

Kapat !
ZAFER PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI REMZİ YÜCEL SERT KONUŞTU

ZAFER PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI REMZİ YÜCEL SERT KONUŞTU

Yücel: Özel eğitim öğrencilerinin sorununu ivedi çözün ya da istifa edin!

ZAFER PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI REMZİ YÜCEL SERT KONUŞTU
2022-09-16 03:43:49

Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Remzi Yücel Ereğlide Milli Eğitim Müdürlüğünün özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilere tahsis edilen sınıfların kapatılmasına yönelik yaptığı açıklamada, özel öğrencilere tahsis edilen sınıfları neden kapattınız onlar bu vatanın evlatları değil mi? dedi.

Başkan Yücel Ateş püskürdü; Artık bu vatan evlatlarından ellerinizi çekin, sizin asli göreviniz bu sorunları çözmektir. Ama sürekli siz sorun çıkartıyorsunuz. Önce öğretmen atamaları ve sınav krizi şimdi de özel eğitime muhtaç öğrencilere zulüm. Milli Eğitim Müdürü müsünüz yoksa felaket tellalı mı? Ya bu işi çözersiniz ya da bu işi çözersiniz. Zafer Partisi olarak bu konunun takipçisi olacağımızı ve tüm öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerinin yanında olduğumuzu sakın unutmayın.

Zafer Partisi Bilim, Birlik ve Barış diyor. Milli Eğitim Müdürünün asli görevi Türkiye Cumhuriyetine Laik ve Cumhuriyetçi vatan evlatlarını yetiştirmektir. Öğretmenlerimiz sıkıntılı, velilerimiz sıkıntılı, öğrencilerimiz sıkıntılı ne hikmetse memnun olan Milli Eğitim Müdürü ve ekibi var. Kendi benliğinize yönelik öğrenci yetiştirmeyin, Türk Cumhuriyetine ve Türk benliğine yönelik öğrenci yetiştirin.

Buradan Milli Eğitim Müdürüne sesleniyorum. AKP ilçe başkanını atamaya çalışmak senin görevin değil. Milletvekilinin gölgesinin altında Milli Eğitim Müdürlüğü yapamazsın. Beni saray atadı, arkamda saray var diyemezsin. Karşında da Türk milleti var. Ya görevinizi yapın ya da o makamı terkedin. Bu memlekette o makama layık yüzlerce vatan evladı var. Dedi.

Başkan Yücel açıklamasının sonunda;

2022-2023 eğitim-öğretim yılında öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum. Dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 88141

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Başkan Oprukçu’dan Deprem Bölgesi’ne Destek İçin Anında Talimat
Başkan Oprukçu’dan Deprem Bölgesi’ne Destek İçin Anında Talimat
Başkan Altay: Tüm Ülkemize Geçmiş Olsun
Başkan Altay: Tüm Ülkemize Geçmiş Olsun