Kapat !
YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI

YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI

Yağmura Rağmen Hacı Mustafa ve Orhangazi Mahallesi Cumhur İttifakı’nı Yoğun Katılımla Kucakladı...

YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI
2024-03-21 02:21:53

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkan Vekili Serdal Kiraz, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Nas, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Kezban Ceylan, Alperen Ocakları İlçe Başkanı Suat Gözeller, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Hacı Mustafa ve Organgazi Mahallesini ziyaret etti.

Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Hüseyin Oprukçu yaptığı açıklamada, "Misafirperverlikleri ve yoğun ilgileri için Hacı Mustafalı ve Orhangazili hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bir mübarek Ramazan akşamında rahmetle size gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bahar, başka bahar olacak inşallah. Hacı Mustafa ve Orhangazi Mahallemizin dün olduğu gibi yine bize adam gibi destek vereceğine eminim. Allah rızası gözeterek gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize de Cumhurun gücüyle devam edeceğiz. Ereğli el ele versin sevdalısıyla bayram yapsın istiyorum. Ayırmadık, ayrıştırmadık ve kimseye düşmanlık etmedik, düşmanlık edenlere de kucak açtık. Birlik ve beraberliğin rahmete vesile olduğunu bilenlerdeniz. Yaratılanı Yaradandan ötürü seven ayırır mı, birlik ve beraberlik içerisinde Ereğlimizin muhteşem geleceğini inşa edeceğiz. Şükürler olsun arkamızda Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, AK Partimizin ve Milliyetçi Hareket Partimizin İlçe Başkanları var. Türk ve Türkiye Yüzyılında Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız, liderimiz tarafından vazifeli kılınmanın şerefini yaşıyorum. Dağıyla ovasıyla, sağıyla soluyla huzur şehri Vilayet Ereğliyi inşa edeceğiz. Ereğlimizin Vilayet olmaya ihtiyacı var, bunu da başardığımızı göreceksiniz. Allahın izniyle birlikte başaracağız" dedi.

#birliktebaşaracağız

#canlabaşla

#birliğingücüyle

YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI
YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI
YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI
YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI
YAĞMUR ONLARI DURDURAMADI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 15981

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI