VEYSEL GÖNÜLAL: SAYIN ETYEMEZ

VEYSEL GÖNÜLAL: SAYIN ETYEMEZ

VEYSEL GÖNÜLAL: KARŞIMIZDA BETON BİNA YAPMAYI BAŞARI GÖREN BİR ANLAYIŞ VAR

VEYSEL GÖNÜLAL: SAYIN ETYEMEZ
2021-07-25 10:57:40

Hükümet, üretim tesisleri yapmak yerine beton bina yapıyor bunu da başarı diye anlatıyor. Fabrikaları satıp arazilerine beton diken bir zihniyeti tabi ki eleştireceğiz.
Şeker fabrikaları satıp NBŞ şurubunu halkına yedirmek, kotayı artırmak başarı gibi gösteriliyorsa başarılar sizin olsun Sayın Etyemez.
Memleketin hayrına ne varsa muhalefet engelliyormuş. Taş koyuyormuş, yalan söylüyor iftira atıyormuş.
Yerli uçağı yaptınız göklerde uçuyor da biz mi engel olduk Sayın Etyemez. Yerli araba diye gösterdiğiniz araçları ürettiniz de biz mi yalan söylüyoruz Sayın Etyemez. Yerli traktörler nerede Sayın Etyemez. Yerli ve milli tank palet fabrikasını Katarlılara satmayı hizmet olarak mı görüyorsunuz?
Ülkede adalete güveni sağladınız da biz mi engel olduk Sayın Etyemez? Tarihte yem fiyatları süt fiyatını geçmiş siz hangi başarıdan bahsediyorsunuz? Gübre fiyatlarını ne kadar arttı bir bilginiz var mı? Sulama yağmurlama boruları %150 arttı, çiftçi ne kadar zor durumda biliyor musunuz? Kapalı sulama sistemi ne zaman başladı ne zaman bitecekti açıklayabilir misiniz?
Uluslararası dostlukları geliştireceklermiş CHP engel oluyormuş. Komşu ülkelerin hangisiyle ilişkileriniz iyi söyler misiniz? Amerika, Rusya, Avrupa Birliği ilişkilerinde bir adım atamadınız aksine geriye gitti. Arap ülkeleriyle Katardan başka ticaret yapılan ülke kalmadı Sayın Etyemez.
Türkiye Cumhuriyeti bu ülkede yaşayan Türk Milletinindir. Aydınlık Türkiyeyi kuran irade dedelerimiz sayesinde kuruldu. Şu an da siz de delerimiz sayesinde milletvekili olarak siyaset yapıyorsun. Bu ülkenin tüm imkânlarından faydalanıyorsunuz.
Dedelerimizi de mi ayrıştıracaksın Sayın Etyemez.
18 yıldır ülkeyi AKP hükümetleri ülkeyi yönetiyor. 70 milyar dolar halkın malını sattınız. 4 trilyon dolar vergi topladınız hala mı yapılan birkaç binayı başarı diye anlatıyorsunuz Sayın Etyemez. Özel şirketin yaptığı 25 yıl boyunca halkın ödeyeceği şehir hastanesi başarı olarak mı görüyorsunuz?
Bu arada unuttu sanmayın 128 milyar dolar nerede?

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 76898

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY BÜYÜK GÖREV ÜSTLENDİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY BÜYÜK GÖREV ÜSTLENDİ
MEPAŞ İŞARET DİLİNİ ÖĞRETİYOR
MEPAŞ İŞARET DİLİNİ ÖĞRETİYOR