Bilal 1 info

Kapat !
VEYSEL GÖNÜLAL POLİS GÜNÜ’NÜ KUTLADI

VEYSEL GÖNÜLAL POLİS GÜNÜ’NÜ KUTLADI

CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal,10 Nisan Polis Teşkilatının Kuruluş Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

VEYSEL GÖNÜLAL POLİS GÜNÜ’NÜ KUTLADI
2022-04-08 12:16:18

Gönülal mesajında, Milli ve evrensel değerleri özümseyerek üstlendiği bu zor görevi her şart altında başarıyla sürdürdüğünü belirterek şu ifadelerde bulundu:

Vatandaşların konumu ve statüleri ne olursa olsun yasalara aykırı davranan, suç işleyen ya da suç işlediğine dair hakkında kuvvetli şüphe bulunan kişilere karşı verdiği dürüst mücadele taktire şayandır.

10 Nisan Polis Günü Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Emniyet Teşkilatımız suç ve suç odakları ile girmiş olduğu çetin mücadelelerde göstermiş olduğu üstün gayret ve istikrarlı çalışmalarıyla, Milletimizin büyük takdirini kazanmıştır.

Bu anlamlı günde, İlçemizde ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını takdirle selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 54120

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı