Kapat !
VEYSEL GÖNÜLAL ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

VEYSEL GÖNÜLAL ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

CHP EREĞLİ İLÇE BAŞKANI GÖNÜLAL, BİR ANNENİN EVLADI BİR MİLLETE IŞIK OLUR DEDİ

VEYSEL GÖNÜLAL ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI
2022-05-07 15:18:30

CHP Ereğli ilçe Başkanı Veysel Veysel Gönülal, Anneler günü için bir mesaj yayınlayarak şunları söyledi: Annelik duygusu yeryüzündeki en yüce duygulardan biridir. Evladını koruyup kollamak, onun topluma faydalı bir insan olarak yetişmesini sağlamak, ona mutlu bir gelecek sağlamak, evladının hiçbir şeyini eksik bırakmamak tüm annelerimizin ortak hayalidir. Annelerimizin bu isteklerini gerçekleştirebildiği bir Türkiye, mutlu ve huzurlu yuvalara sahip annelerin yüzünün güldüğü bir Türkiye diliyorum, bunun için çalışıyoruz. Hiçbir annenin Evladının geleceğinden endişe duymaması lazım. Bunu sağlamak siyasetin başlıca görevlerinden biridir. Çocuklarına iyi ahlakı, insanlığı, vicdanı öğreten, dürüst ve onurlu yaşamayı öğreten annelerimiz sadece çocukların değil toplumumuzun da geleceğinin güvencesidir.

BİR ANNENİN EVLADI BİR MİLLETE IŞIK OLUR

Annelerimiz, yetiştirip büyüttüğü evlatlarıyla, tarih yazarlar. Yazdıkları tarih bir millete ışık olabilir. Bunun en güzel örneği ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürkün annesi Zübeyde Hanımdır. Bunun başka örneği şehit annelerimizdir. Bunun başka örneği sağlık çalışanlarımızın anneleridir. Başta Zübeyde Hanım olmak üzere vefat eden tüm annelerimizi rahmetle anıyorum. Başta kıymetli anacığım ve eşim olmak üzere yavrularının derdiyle dertlenen tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 10130

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI