VEYSEL GÖNÜLAL: AKP İSTANBUL YENİLGİSİNI HAZMEDEMEDİ

VEYSEL GÖNÜLAL: AKP İSTANBUL YENİLGİSİNI HAZMEDEMEDİ

CHP Konya Ereğli ilçe başkanı Gönülal, AK Parti’nin Ekrem İmamoğlu’na saldırmasını eleştirdi…

VEYSEL GÖNÜLAL: AKP İSTANBUL YENİLGİSİNI HAZMEDEMEDİ
2022-01-27 12:23:28
İzlenme : 243

CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, AK Partinin İstanbuldaki kar tepkisine anlam veremediğini kaydederek, AK Parti kurak geçen yılların ardından gelen kar bereketini bahane ederek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için adeta linç kampanyası başlattı. Bu yaklaşımı şiddetle kınıyorum dedi.

AK Partinin İstanbulu kaybetmesini hala sindiremediği için bu tür eylem ve söylemlerde bulunduğunu kaydeden Gönülal, enflasyon ve hayat pahalılığının bu ülkenin gerçekleri olduğunu ve AK Partinin bu gerçekleri gizlemek için çırpındığını söyledi.

İstanbulda aşırı kar yağışı nedeniyle iktidarın kontrolündeki havalimanlarında ve karayollarında yaşanan sorunların neden gizlendiğini bu konuda açıklama yapılmadığını ifade eden Gönülal, Ülkenin geldiği nokta ortada. Zam furyası altında ezilen halkın gündemi geçim derdi. Doğalgaz, elektrik, ham madde fiyatlarındaki artış, üretimin durma noktasına geldiği bir süreçte AK Partinin gündemi İstanbuldaki kar temizliği yada Büyükelçi ile yenen yemek olmamalı. Biz CHP olarak yoksulluğu, açlığı konuşmaya devam edeceğiz. Çözüm önerilerimizi halkımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bu halk sizin trolleriniz yada yandaş medyanın yaygarasına artık kanmıyor. Çünkü ülkenin ihtiyacı olan birlik ve beraberliği, saygı ve sevgiyi, güven ve sadakati siz insanları ötekileştirerek bitirme noktasına getirdiniz. Artık insanların gözündeki perde kalkıyor diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 37591

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”