Münif info

Kapat !
Ümit Özdağ, basın açıklaması yaptı.

Ümit Özdağ, basın açıklaması yaptı.

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ: FETÖCÜ HAKAN ŞÜKÜR BİZE OY VERMEZMİŞ, OYUNU İSTEMİYORUZ. CANI CEHENNEME DİYORUZ.

Ümit Özdağ, basın açıklaması yaptı.
2022-10-22 09:20:46
İzlenme : 249

Fetöcü Hakan Şükür bize oy vermezmiş, oyunu istemiyoruz. Canı cehenneme diyoruz. Futbolcuyken de çok akıllı değildi ama şimdi tam bir salak olduğunu gösteriyor. Fetönün biz düşmanlık yapması kadar normal bir şey yok ama 6lı masayı da nasıl desteklediğini gördük bu Fetöcü salağın. Herkes kimin kim tarafından desteklendiğini görerek tekrar bulunduğu yerin doğru olup olmadığını kendisine sormalı. Sadece Fethullahçı Hakan Şükür değil Emre Uslu ve diğer Fetöcüler de bu saldırıda sahaya indiler. Hepsine gereken dersi dün(20.10.2022) sosyal medya üzerinden verdim.

Fethullah Gülen 2011de Pennsylvaniada yapmış olduğu bir konuşmada beni direkt hedef göstererek bana karşı nasıl operasyon yapmaları gerektiğini benim önümü siyaseten nasıl tıkamaları gerektiğini ve kendileri için nasıl tehlikeli olduğumu ortaya koymuştur. Buna benim ekleyecek bir şeyim yok. Biz, Zafer Partisi olarak Fetöyü son haçlı seferi olarak nitelendiriyoruz. Fetöyle uzun vadeli bir mücadele içinde birinci haçlı seferine karşı mücadele eden Selçuklu Sultanının adından esinlenerek mücadele konseptimizi oluşturduk. Bundan sonra da gerek Fetöcülerle gerek PKK ile gerek IŞID ve diğer selefi örgütlerle Zafer Partisi olarak stratejik mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Ümit Özdağ, basın açıklaması yaptı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 97666

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA