Kapat !
Uğur İbrahim Altay’dan Gençlere Müjde

Uğur İbrahim Altay’dan Gençlere Müjde

“Genç Kültür Kart Proje Destek Programında 30 Bin Liraya Kadar Aynı Destek Sağlanacak”

Uğur İbrahim Altay’dan Gençlere Müjde
2022-11-06 20:20:09

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konyada örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden öğrencilere yönelik hizmetler sunduğu Genç Kültür Kart Programını daha kapsamlı hale getirdi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını belirterek, Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız. dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesinin geçen yıla oranla daha kapsamlı hale getirdiği Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvuruları başladı.

GENÇ KÜLTÜR KART PROGRAMINA ÜYE SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ

Konyada örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden öğrencilere yönelik hizmetlerin sunulduğu Genç Kültür Kart Programına üye sayısının 49 bini geçtiğini kaydeden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Destek Programımızla, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan 41 gençlik grubuna, projelerini gerçekleştirmeleri için ayni destek sağladık. Aynı zamanda proje içerisinde görev almış genç arkadaşlarımızı maddi yönden destekledik. dedi.

30 BİN LİRAYA KADAR AYNİ DESTEK SAĞLAYACAĞIZ

Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını müjdeleyen Başkan Altay, Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız. Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için 'genckultur.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Gençlerimiz yapacağımız bu çalışmayla sosyal sorumluluk programı oluşturarak; hem Konyamızın katma değerine katkı sağlayacak hem de şehrimiz için geliştirilebilir ve sürdürülebilir programlar üretecek. ifadelerini kullandı.

Başkan Altay, gençler için yapılacak tüm çalışmaları gençlerle birlikte hayata geçirmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 87775

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MEDAŞ’ta amaç vatandaşın mağdur olmaması
MEDAŞ’ta amaç vatandaşın mağdur olmaması
Başkan Altay: “Yerköprü Şelalesi Ülke Turizmine Katkı Sağlayacak”
Başkan Altay: “Yerköprü Şelalesi Ülke Turizmine Katkı Sağlayacak”