UĞUR İBRAHİM ALTAY OKUL ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY OKUL ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Başkan Altay: “Yarınlar İçin En Büyük Ümidimiz Gençlerdir”

UĞUR İBRAHİM ALTAY OKUL ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
2022-09-15 10:56:35

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi. Fırsat buldukça okulları ziyaret ederek gençlerle buluştuklarını belirten Başkan Altay, Okuyan, araştıran, çağın gereklerine göre donanım kazanan gençlerimiz yarınlar için en büyük ümidimizdir. dedi.

Okul ziyaretlerini sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Tek tek sınıflara giderek öğretmenlerle ve öğrencilerle sohbet eden Başkan Altay, Eğitime ve öğrencilerimize destek olmayı Konya Modeli Belediyecilik anlayışımızın en önemli önceliklerinden biri olarak görüyoruz. Fırsat buldukça okulları ziyaret ediyor ve yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizle bir araya geliyoruz. Onların gözlerindeki parıltıyı görmek, coşkularına ortak olmak bizleri de mutlu ediyor. Okuyan, araştıran, çağın gereklerine göre donanım kazanan gençlerimiz yarınlar için en büyük ümidimizdir. Okul yönetimine, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 23978

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor