Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA’YI GÜZEL YARINLARA HAZIRLIYOR

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA'YI GÜZEL YARINLARA HAZIRLIYOR

BAŞKAN ALTAY: “ŞEHRİMİZİ DAHA GÜZEL YARINLARA HAZIRLAMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA’YI GÜZEL YARINLARA HAZIRLIYOR
2024-02-02 12:56:41

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, esnaf ziyaretleri kapsamında Sultan Cem Caddesindeki esnaflarla bir araya geldi. Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğünün Meram tesislerini de ziyaret eden Başkan Altay, Esnaflarımız, mesai arkadaşlarımız ve tüm Konyalı hemşehrilerimizle birlikte şehrimizi daha güzel yarınlara hazırlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Sultan Cem Caddesindeki esnafları ziyaret ederek Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü Meram tesislerindeki çalışanlarla buluştu.
Ziyaretlerde esnaflarla sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Altay, Esnaflarımızın şehrimizin ekonomisine ve ülkemizin kalkınmasına sağladığı katkı çok büyük. Esnafımızın güçlü olması demek Konyamızın güçlü olması demek. Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımız için elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı.
KOSKİ Genel Müdürlüğünün Meramda bulunan tesislerini de ziyaret ederek çalışanlarla bir araya gelen Başkan Altay, Büyükşehirde ve KOSKİde çalışan arkadaşlarımızın emeği ve gayreti sayesinde Konyamız daha da güzelleşiyor. ‘Konya Modeli Belediyecilik anlayışımızın tüm Türkiyeye örnek olmasında mesai arkadaşlarımızın emeği çok büyük. Esnaflarımız, mesai arkadaşlarımız ve tüm Konyalı hemşehrilerimizin el birliğiyle şehrimizi daha güzel yarınlara hazırlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34508

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI