Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA’NIN YENİ MARKALARINA VURGU YAPTI

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA'NIN YENİ MARKALARINA VURGU YAPTI

Başkan Altay: “Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi Konya’nın Yeni Markaları”

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYA’NIN YENİ MARKALARINA VURGU YAPTI
2023-03-13 12:32:31

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyük Sinan Mahallesinde yapımı devam eden Karatay Bilgehanesi ve Lise Medeniyet Akademisi inşaatını inceledi. Deprem bölgesinde çalışmaları devam ederken Konyada başladıkları yatırımları sürdürdüklerini belirten Başkan Altay, Bilgehaneler ve Lise Medeniyet Akademileri Konya Büyükşehir Belediyesinin yeni markaları. Hem merkeze hem de ilçelerimize Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi kazandırmaya devam edeceğiz dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımı devam eden Karatay Bilgehanesi ve Lise Medeniyet Akademisi inşaatında incelemelerde bulundu.

Deprem bölgesinde çalışmaları devam ederken Konyada başladıkları yatırımları sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Altay, Büyük Sinan Mahallesinde bodrum artı dört kattan oluşan binada gençlerin ve çocukların derslerine katkı sağlamak istediklerini dile getirdi. Başkan Altay, Gençlerimizin sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak atölyelerden oluşan böyle bir tesisi şehrimize kazandırmış oluyoruz. Amacımız, gençlerin nezih mekânlarda eğitimlerine devam etmelerini sağlayabilmek. Konya, yeni markalar kazanıyor. Bilgehaneler ve Lise Medeniyet Akademilerimiz de Konya Büyükşehir Belediyesinin yeni markaları. Hem merkez de hem de ilçelerimize Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi kazandırmaya devam edeceğiz diye konuştu.

Konya Büyükşehir Belediyesinin, merkez ve ilçelerde toplam 20 Bilgehane ve 5 Lise Medeniyet Akademisi aktif olarak faaliyet gösteriyor. Şu anda Bilgehanelerden 10 bin, Lise Medeniyet Akademilerinden 4 bin öğrenci faydalanıyor.

#BİLGEHANE

#LiseMedeniyetAkademisi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 26696

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ