Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

BAŞKAN ALTAY: “ORTAK SEVDAMIZ KONYA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
2024-03-27 14:39:46

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Gazze Caddesinde esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. İftarda Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi personeliyle bir araya geldikten sonra 112 Acil Çağrı Merkezini de ziyaret eden Başkan Altay, Kibrit Camiinde teravih namazı sonrası vatandaşlarla hasbihal etti. Başkan Altay, Hemşehrilerimizin göstermiş olduğu sevgiye mazhar olabilmek için ortak sevdamız Konya adına var gücümüzle çalıştık, inşallah çalışmaya da devam edeceğiz dedi.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir merkezinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Başkan Altay, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Mehmet Türkmenoğlu ile Meram Gazze Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Başkan Altay, Gazze Caddesinin bu dönemde açıldığını ve kısa sürede geliştiğini anımsatarak, Şehrin her alanda kalkınması için çeşitli projeler yürütmeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin ‘Güçlü Konya İçin Bir Adım Daha talebimize destekleri için teşekkür ederim. Konyamız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz dedi.

ORTAK SEVDAMIZ KONYA

İftarda Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi personeliyle buluşan Başkan Altay, iftar sonrası 112 Acil Çağrı Merkezini de ziyaret etti. Selçuklu ilçesinde bulunan Kibrit Camiinde teravih namazı sonrası vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Altay, Sancak İtfaiye Merkezimizdeki mesai arkadaşlarımızla iftarda bir araya geldik. İftar sonrası 112 Acil Çağrı Merkezini de ziyaret ettik. Teravih bereketimizde ise Kibrit Camiinde genç arkadaşlarımızla selamlaştık. Şehir merkezimizde ve dışındaki ilçelerde yaptığımız ziyaretler kapsamında her daim hemşehrilerimiz ve özellikle gençlerimiz tarafından güler güz ve samimi sohbetlerle karşılanıyoruz. Bu sevgi ve muhabbet için her bir hemşehrime teşekkür ederim. Hemşehrilerimizin göstermiş olduğu sevgiye mazhar olabilmek için ortak sevdamız Konya adına var gücümüzle çalıştık, inşallah çalışmaya da devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 67064

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI