intro

Kapat !
Türk Kadınlar Birliği’nden İYİ Partiye Ziyaret

Türk Kadınlar Birliği’nden İYİ Partiye Ziyaret

Sabiha Zor Çağlayangil, İYİ Parti Ereğli ilçe başkanı Amil Acar ve yönetimini ziyaret etti…

Türk Kadınlar Birliği’nden İYİ Partiye Ziyaret
2022-03-23 12:23:49

İYİ Parti Ereğli ilçe başkanı Amil Acar, İYİ Parti olarak kadınlarımızın yanında olmak, kendisi de bir bayan olan Genel Başkanımızın yanında olmakla eş değerdir.

Gerek genel başkanımızın görüşleri gerekse partimizin tüzüğü bunu gerektirir. Atatürkün yolundan giden bir parti olarak Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün, Dünyada her şey kadının eseridir sözünün bilinci ile gerek Kadın Kolları başkanım Gürcan Bilik, gerekse şahsım adına ülke genelinde Partimizin görüşleri doğrultusunda kadınlarımıza ayrı bir sayfa açmış bulunmaktayız dedi.

İYİ Parti Ereğli ilçe başkanlık binasını ziyaret eden Ereğli Kadınlar Birliği başkanı Sabiha Zor Çağlayangil ve yönetimine teşekkür eden Acar, Partimize ziyarete gelen Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şubesinin Başkanı Sn. Sabiha Çağlayangil hanım ve yönetim kurulu üyelerini Kadın Kolları Başkanım ve partililerimiz ile misafir ettik. Ziyaretleri için teşekkür ederiz dedi.

Türk Kadınlar Birliği Ereğli Şube başkanı Sabiha Çağlayangil, çağdaş Türk kadını olarak kendilerinin yanında olan herkese sıcak baktıklarını, İYİ Parti Ereğli ilçe başkanlığının kendilerine gösterdiği yakın ilgiden mutlu olduklarını söyledi.

Çağlayangil, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Bir toplum, bir millet erkek ve kadın denilen iki cins insandan meydana gelir. Mümkün müdür ki, bir toplumun yarısı topraklara zincirlerle bağlı kaldıkça, diğer kısmı göklere yükselebilsin! demiştir. Biz bu düşüncelerle bulunduğumuz konumu biliyor, İstanbul sözleşmesini fesh edenleri anlayamıyoruz. Biz bize yakın olanlara yakınız. Sayın Meral Akşenerin şahsında tüm İYİlere başarılar diliyoruz dedi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34727

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Altay: “2022’de 3,7 Milyon Metreküp Suyun Boşa Akmasını Engelledik”
Altay: “2022’de 3,7 Milyon Metreküp Suyun Boşa Akmasını Engelledik”
KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI
KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI