Tozoğlu, “Türkiye Geriye Gidiyor” dedi

Tozoğlu, “Türkiye Geriye Gidiyor” dedi

.

Tozoğlu, “Türkiye Geriye Gidiyor” dedi
2020-07-02 15:42:55

İYİ Parti Konya il başkanı Ereğlili hemşehrimiz Av. Gökhan Tozoğlu, yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

Tozoğlu yaptığı açıklamasında, Türkiye hızlı bir biçimde taş devrine doğru ilerliyor dedi. Sosyal mecraları yasaklamak, dijital platformları engellemek, muhalif kanalları cezalandırma ve kendisinden olmayan yapıları bölüp parçalama düşüncesi ağlanacak halimizin resmidir diyen Tozoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü:

Yıllarca "dünyanın kıskandığı ülke" olduğumuzu iddia edenler yasaklarla övünebilirler, sürekli "gıpta ile bakılan ülke" olduğumuzu söyleyenler tabii ki interneti yasaklama fikrini ateşli savunabilirler.

Unutmamak gerekir ki gidişat iyi değildir. Ülkemiz iyi idare edilmemektedir. Yasakları merkeze alan bir devlet yapısı olamaz. Yasaklarla ülke idare edilmez. Bir an evvel bu yanlıştan dönmek gerekir.

Ancak varlığını ve iktidarını yasaklara bağlayan bir yönetim anlayışının yasaklardan vazgeçmesini beklemek imkan dahilinde değildir. Ülkemizin artık özgürlükçü ve aklıselim bir iktidara ihtiyacı vardır ve o günler de uzakta değildir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 85909

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Özel Simya öğrencileri çevreyi tanıyor
Özel Simya öğrencileri çevreyi tanıyor
Hamza Yerlikaya Spor  Lisesi’nden ‘gel’ çağrısı   
Hamza Yerlikaya Spor Lisesi’nden ‘gel’ çağrısı