Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...

Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...

Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...

Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...
2024-03-06 13:28:40

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Milletvekili Adayı Bilal Yiğit, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Alperen Ocakları İlçe Başkanı Suat Gözeller, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Sayın Kezban Ceylan, Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Songül Vural, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları ile birlikte 1.2. ve 3. Etap TOKİ sakinlerini ziyaret ettiler.

GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN ADAYIMIZ BELLİ YANINDA YER ALDIK VE SONUNA KADAR DESTEK VERİYORUZ

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir: Çok kıymetli bir seçim arifesindeyiz. Bu seçim Ereğlinin bekası için yapılacak bir seçim gönlümüzden geçen adayımız belli yanında yer aldık ve sonuna kadar destek veriyoruz. Sizlerden de istirhamım Hüseyin Başkanıma bir 5 yıl daha vermeniz şeklinde konuştu.

CUMHURUN ALTINDA TOPLANIP EREĞLİNİN HİZMETKARI ADAM GİBİ ADAM OLAN HÜSEYİN BAŞKANI BİR KEZ DAHA, BİR 5 YIL DAHA ALLAHIN İZNİYLE BELEDİYE BAŞKANI YAPACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: 31 Martta zafer kutlamak istiyoruz. Bu zafere sizleri de ortak etmek istiyoruz. Cumhurun altında toplanıp Ereğlinin hizmetkarı adam gibi adam olan Hüseyin Başkanı bir kez daha, bir 5 yıl daha Allahın izniyle Belediye Başkanı yapacağız şeklinde konuştu.

HÜSEYİN BAŞKAN CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI YANİ BUGÜN MUSA BAŞKANLA BEN NASIL SAĞINDA SOLUNDA DURUYORSAK, ANKARADA DA YANINDA DEVLET BAHÇELİ VE CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VAR

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Cumhur İttifakının tek ve yegane adayı Hüseyin Oprukçu Başkanın bu dönem Belediye Başkanı olarak koltuğa oturması lazım. Bizlerin işi makam siyaseti değil, vatandaşa hizmet. O yüzden Hüseyin Başkanı 31 Martta sandıklarda ezici bir güçle desteklemeye hazır mısınız? Hizmetin gelebilmesi için bir arada olmamız gerekiyor. Bu dönem Hüseyin Başkan Cumhur İttifakının adayı yani bugün Musa Başkanla ben nasıl sağında solunda duruyorsak Ankarada da yanında Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Verdiği sözlerin yapacağı icraatların yanında AK Parti var, Cumhur İttifakı var şeklinde konuştu.

BU SEÇİM EREĞLİ'NİN GELECEĞİNİN SEÇİMİ. O NEDENLE KUCAKLAŞMIŞ, BİR VE BERABER OLMUŞ ARKAMIZDA DAĞ GİBİ DURAN BİR EREĞLİYİ GÖRMEK İSTİYORUM

Başkan Oprukçu: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı, liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin takdirlerine mazhar olmuş bir Belediye Başkan Adayı olmanın şerefini yaşıyorum. Bu şerefe halel getirmeyeceğiz. Şimdiye kadar samimi olarak hizmet ettik. Nerde bir yara varsa Hüseyin Oprukçu ve Ereğli Belediyesi hep orada oldu. Biz varlığımızı Türk varlığına armağan ettik. Nefsim için, kendim için bir dakika Belediye Başkanlığı makamında oturmam. Ülkemize ve Ereğli'mize hizmet için buradayız. Cumhur'un gücüyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Ereğlimizi muhteşem bir geleceğe hazırlıyoruz. Dün geldiğimde bana sahip çıktınız, yine çıkacağınıza yürekten inanıyorum. Şimdi Cumhur İttifakının Adayı olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Görev süremiz boyunca Ereğli'mizin her bir köşesine hizmet etmek için çırpındık, yaptığımız hizmetleri sizlerde gördünüz. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Birçok olumsuzluğa ve felakete rağmen çok önemli hizmetlere imza attık. Her günü Ereğli Belediyesinde halk günü gibi geçirdik. Siz kıymetli hemşerilerimizin dualarıyla ayakta duruyor ve hizmet etmeye devam ediyorum. Ömrümü de şerefle ve hizmetle tamamlamaya kararlıyım. Taş Evleri biliyorsunuz, restorasyonu devam ediyor. Orada Aş Ocağı açtık, Kız öğrencilerimiz Karapınara gidiyordu yurt için, onlara misafirhane yaptık. Binanın birini de erkek öğrenci misafirhanesi yapacağım, bir diğer binayı da Kadın Sığınma Evi olarak hizmete sunacağız. Bitmedi Engellilerimiz için bir yuvaya ihtiyaç var onlara da Engelli Bakım Evi yapacağız. Cumhur'un ruhu, birliğin gücüyle de hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu seçim Ereğli'nin geleceğinin seçimi. O nedenle kucaklaşmış, bir ve beraber olmuş arkamızda dağ gibi duran bir Ereğliyi görmek istiyorum. Ereğlimiz Vilayet olacak, Vilayet Ereğlinin bir dönem Belediye Başkanlığını hak ettiğimi düşünüyorum, bize yakışır. Seçimden sonra inşallah huzur şehri Vilayet Ereğliyi beraber inşa edeceğiz. Allah'ın izniyle birlikte başaracağız şeklinde konuştu.

Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...
Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...
Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...
Toki Sakinleri Cumhur İttifakını Coşkuyla Karşıladı...

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 50099

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI