Kapat !
TAŞAĞIL’IN ASFALT İŞİ TAMAM

TAŞAĞIL'IN ASFALT İŞİ TAMAM

Ereğli Belediyesi Hafta Sonu Taşağıl Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışması Gerçekleştirdi

TAŞAĞIL’IN ASFALT İŞİ TAMAM
2023-11-20 14:53:29

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Ereğli BelediyeBaşkanı Hüseyin Oprukçunun talimatıyla harekete geçen ekipler, hafta sonu Taşağıl Mahallesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

EREĞLİMİZ İÇİN BİR FAZLA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ereğlide asfaltsız hiçbir yol kalmayacağını her fırsatta ifade eden Başkan Oprukçu: Modern ve daha kullanışlı bir yol ağı için mevsim şartlarına göre mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz.Şehrimizi güzelleştirmek şehrimizin yollarını daha kullanabilir ve konforlu bir noktaya getirmek için tüm mahallelerimize, sokaklarımıza ve caddelerimize hizmet götürmeye gayret gösteriyoruz. Bir sokakta altyapı çalışmaları tamamlanmışsa asfaltını tamamlıyoruz. Vatandaşlarımızdan, muhtarlarımızdan gelen asfalt talepleri anında ilgili birimlerimize ulaşıyor ve planlamalar doğrultusunda yapılmaya başlanıyor.Tüm çaba ve gayretlerimiz Ereğlimiz daha modern ve estetik bir görünüme kavuşmasıve daha yaşanabilir bir hale gelmesi içindir. Bu kapsamda bir yandan sıcak asfalt, bir yandan soğuk asfalt bir yandan da kilitli parke yol çalışmalarında rekor üstüne rekor kırarak şehrimize büyük hizmetler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Taşağıl Mahallemizde de sıcak asfalt çalışmamızı gerçekleştirdik. Ereğlimiz için bir fazla hizmet etmeye devam edeceğizifadelerini kullandı.

BAŞKANIMIZ SAYIN HÜSEYİN OPRUKÇUYA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Asfalt çalışması için teşekkürlerini ileten Taşağıl Mahalle Muhtarı Ayhan İnce: Bizi kırmayarak yolumuzu yaptığı için Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçuya Teşekkür ediyorum, Allah razı olsun şeklinde konuştu.

TAŞAĞIL’IN ASFALT İŞİ TAMAM
TAŞAĞIL’IN ASFALT İŞİ TAMAM

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 14050

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…