intro

Kapat !
Şevki Kılınç: Taş ile hizmet taş devrinde kaldı

Şevki Kılınç: Taş ile hizmet taş devrinde kaldı

Gelecek Partisi Ereğli İlçe Başkanı Şevki Kılınç, siz verin ki halk alsın dedi

Şevki Kılınç: Taş ile hizmet taş devrinde kaldı
2022-08-21 05:37:06

Şevki Kılınç yaqtığı yazılı basın açıklamasında hükümetin eksikliklerini eleştirdi. Halkı eğitim noktasında yetersiz kalındığını belirten Kılınç, şu ifadeleri kullandı:

Hizmet yapacaksanız!!

"arazi planlaması ile tarım arazilerinin toprak analizini gerçekleştirin. Buna bağlı olarak hangi bölgede, hangi ürünün yetiştirileceği ve doğru sulama teknikleri belirleyin. Sulama sistemi yenilenirken tarımsal üretimin kalitesinin artırılması için üreticilere eğitim verin. Diğer yandan köyün fiziki özellikleri iyileştirin. Kültür merkezi, satış stantları oluşturun. çocuk parklarını kullanılabilir hale getirin, iletişimin yoğun olduğu kahvehane binalarını yenileyin Okuma-yazma, biçki-dikiş, bilgisayar, ilkyardım, girişimcilik eğitimleri verin, yöreye özgü tarım hayvancılık ürün geliştirme ve eğitimleri verin, yetiştirilen ürünlere bağlı olarak aşçılık, fırıncılık gibi meslek edindirme özelliği taşıyan kurslar verin...

Siz insanlığın geleceğe hizmeti olan eğitime bilgiye üretime destek verin ki; önce çocuklarınız sonra çocuklarınızın çocukları daha sonra ülkenin geleceği gençlerimiz, adeletli, eğitimli, huzurlu,bir gelecek sunsun çocuklarına..

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 45265

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Veysel Gönülal’dan Oda Başkanlarına ziyaret
Veysel Gönülal’dan Oda Başkanlarına ziyaret
EREĞLİ KOMEK’TEN MUHTEŞEM SERGİ!
EREĞLİ KOMEK’TEN MUHTEŞEM SERGİ!