Şevki Kılınç: Ereğli’nin Kaderi Böyle Olmamalı

Şevki Kılınç: Ereğli’nin Kaderi Böyle Olmamalı

Gelecek Partisi ilçe başkanından yazılı basın açıklaması

Şevki Kılınç: Ereğli’nin Kaderi Böyle Olmamalı
2021-04-06 11:29:37

Gelecek Parti Ereğli İlçe Başkanı Şevki Kılınç, Ereğli esnaf ve çiftçisinin içinde bulunduğu duruma üzüldüğünü belirterek bu sorunların çözüm noktasında birlik olmaya çağırdı.
Bizler Ereğlili hemşehrilerimizin haklarını savunmak ve Ereğli'mizin hak ettiği değeri bulabilmesi adına buradayız diyen Kılınç, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
Biz Ereğli'nin tarıma dayalı topraklarının ve su kaynaklarının bol olduğu bir bölge olduğunu biliyoruz. Çünkü bende çiftçiyim. Çiftçinin ve esnafın çektiği sıkıntıları biliyorum. Ereğli'nin gençlerinin işsizlik sorunlarının yanı sıra Ereğlili hemşehrilerim diyip bu mübarek aylarda işsiz bırakılan gençlerimizin sorunlarını biliyorum. Ereğlili olmayıp Ereğlinin sorunlarına çözüm bulması için atanan, seçilen, gönderilen bürokrat kademesini de biliyorum. Ama sadece şunu soruyorum. Mübarek Ramazan ayında içsiz bırakılan yüzlerce gencimizin, aşsız, ekmeksiz bırakılan kadınlarımızın hesabını kim soracak? Hep beraber soracağız elbette. Ereğlili olmayıp koltuk işgal edenlerin, Ereğli'nin çiftçisi ve esnafını mağdur edenlerden bunun hesabını mutlaka soracağız. Biz bu yola sizin gücünüze, sizin vicdanınıza sevginize ve desteğinize ihtiyacımız var olduğunu bilerek çıktık. Bunu en iyi cevabını da sandıkta soracağız. Haksızlığın adeletsizliğin yanında bizimle misiniz? Ereğli ve Ereğlililerin mağdur edilmesine sebep olanların karşılarına çıkıp bunun hesabını sormamızda tek yumruk tek vücut olmak üzere beraber miyiz?

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 99515

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
TALHA ÜZER BİR ANLAŞMAYA DAHA İMZA ATTI
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı
NEÜ ve BMMYK’dan “Kent Ekonomisi ve İltica Sistemi” Toplantısı