SAİM SEZEN’DEN MİRAÇ AKBULUT’A MEKTUP

SAİM SEZEN'DEN MİRAÇ AKBULUT'A MEKTUP

Emekli Korgan kaymakamı Saim Sezen’den şimdiki kaymakam Miraç Akbulut’a mektup

SAİM SEZEN’DEN MİRAÇ AKBULUT’A MEKTUP
2021-11-05 11:34:02

Türkiyenin değişik bölgelerinde kamu görevinde bulunan Saim Sezen, bir zamanlar kendisinin de görev yaptığı Ordunun Korgan ilçe kaymakamına yapılanlara tepki göstererek sosyal medya hesabından bir mektup yayınladı.
Aslen Ermenekli olan ve şu an Konyada avukatlık yapan hemşehrimiz emekli kaymakam Saim Sezen yazısında şu ifadeleri kullandı:
CUMHURİYETİN KAYMAKAMINA SELAM OLSUN.
Sevgili Kaymakam kardeşim,
30 yıl kadar önce o ilçenin kaymakamı olarak görev yapmış ve Cumhuriyete karşı kalkışanlara 29 Ekim günü derslerini vermiş bir ağabeyin olarak bütün içtenliğimle o tertemiz alnından, geleceği aydınlatan gözlerinden öperim.
Yüksek seviyeli ve seciyeli tam bir devlet adamı olmanın sorumluluğu içinde Yurdumuzun kurtarıcısı, Devletimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün gösterdiği yolda basiretle görevinizi yerine getirmiş olmanız nedeniyle içtenlikle kutluyorum.
Tutum ve davranışınız halkımız için umut kaynağı olmuştur.
Yurdumuz ve ulusumuzun üstüne çöken karanlığı paramparça eden bir yıldırım gibi ortalığı aydınlatmış oldunuz. Büyük Önderin gösterdiği hedefe yönelen bilincinizle örnek bir kişilik sergilediniz. Tarih sizi unutmayacaktır. Bu genç yaşta Kuvvacı öncüllerimizin yanında onur kürsüsündeki yerinizi almış olmanız ayrıca her türlü övgünün üstündedir. Size zulmetmeye, mağdur etmeye kalkışacaklardır. Öyle davranmaya kalkışan alçakları yarın kimse hatırlamayacaktır. Dilerim ki kalan ömründe Türkiye Cımhuriyetine ve Türk ulusuna karşı unutulmaz hizmetler yapma olanağı bulur ve görevini eksiksiz yerine getirirsin. Geriye tek bir adım dahi atmadan, inandığın yolda yürüyeceğine ve başarılı olacağına inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle sana kıymak isteyenleri şiddetle kınar, yeniden gözlerinden ve o tertemiz alnından öper, saygıyla ve sevgiyle selamlarım.
Haber: Bahri Can

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83514

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
TÜRKİYE’DE EN ÇOK CAMİİ HANGİ İLİMİZDE
TÜRKİYE’DE EN ÇOK CAMİİ HANGİ İLİMİZDE
AMİL ACAR: EREĞLİ KYK’DAKİ SORUNA ÇÖZÜM BEKLİYORUZ
AMİL ACAR: EREĞLİ KYK’DAKİ SORUNA ÇÖZÜM BEKLİYORUZ