Kapat !
Remzi Yücel’den Mahir Ünal’a Cevap...

Remzi Yücel’den Mahir Ünal’a Cevap...

Zafer Partisi Ereğli ilçe başkanı Yücel sert konuştu.

Remzi Yücel’den Mahir Ünal’a Cevap...
2022-10-28 09:09:33

Sayın Mahir Ünal Türkiye Cumhuriyeti , ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür Dili Türkçedir !

Geçtiğimiz günlerde Akp Grup Başkan Vekili Mahir Ünalın "Tarihteki en sert kültürel devrim Türkiyede yaşanmıştır. Mesela Fransız Devrimi her şeyi yıkmıştır ama lügate yani dile dokunmamıştır. Yine en sert devrimlerden bir tanesi MAOnun Çinde yaptığı kültürel devrimdir ve o da dile dokunmamıştır. Ama maalesef bir kültür devrimi olarak cumhuriyet bizim lügatımızı, alfabemizi, dilimizi, hasılı bütün düşünmemizi yok etmiştir." Sözleriyle yapmış olduğu açıklamanın kabul edilebilir bir durumu asla yoktur. Kendisini Anayasanın 3. Maddesi olan ‘Türkiye Cumhuriyeti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı İstiklal Marşıdır. Başkenti Ankaradır. Maddelerini tekrar okumaya davet ediyoruz.

Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı olarak Akp Grup Başkan Vekili Mahir Ünalı ivedilikle istifaya davet ediyoruz. Cumhuriyetin Türk kültürüne, Türk diline, düşünme setlerimize zarar verdiğini iddia edenler bugün Türk pasaportunu devlete teslim edip Arap pasaportu çıkartsınlar. Bugünkü Türkçemizle düşünce oluşturamayacağımızı söylemek apaçık hainliktir, Türk töresine ve Türk ideolojisine aykırıdır, dilimizi karalamaktır. Zafer Partisinin tüm neferleri sizin içerisinde bulunduğunuz hainliklerin karşısındadır. Siz ki Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurmuş olduğu bu ülkede yaşayan bir bireysiniz, böylesi akla ve mantığa sığmayan söylemlerin talimatını kimden alıyorsunuz. Zafer Partisi olarak sizin kurmaya çalıştığınız bu mantık dışı oyunu görüyoruz ve bu oyunu size asla oynatmayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Mahir Ünal ve onun gibi düşünenler Yüce Türk Milleti ile savaşmaktadır.

Mahir Ünal ve onun gibilerinin kirli fikirlerini yok etmek Türk Milletinin asli görevidir. Zafer Partisi iktidarında sığınmacılar gidecek. Türk kimliği verilmeyecek, Türk toprakları satılmayacaktır. Ne Mutlu Türk'üm diyene.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 87633

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI