REMZİ YÜCEL: SPK ESKİ BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK

REMZİ YÜCEL: SPK ESKİ BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK

Zafer Partisi Ereğli ilçe başkanı Yücel, Genel Merkezlerinin SPK Eski Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduklarını Açıkladı

REMZİ YÜCEL: SPK ESKİ BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
2022-08-30 04:58:35

‘Saray rejimi etrafında oluşan yolsuzluk ağı bir noktasından daha patladı. 20 yıldır ülkeyi yöneten yorgun, tükenmiş AKP hükümetinin artık ülkeyi yönetemeyeceği gün gibi ortada. Türkiye'nin bu karanlık günlerinde Zafer Partisi olarak meşaleyi yaktık. Yüce Türk Milleti bilmeli ki ortaya çıkan yolsuzlukların, hukuksuzlukların, alınan - verilen rüşvetlerin üzerine gitmek boynumuzun borcudur! Ucu nereye, kime dokunursa dokunsun Zafer Partisi kararlılıkla yoluna devam edecek ve Türk Milletinden çalınan her kuruşun hesabını soracak. Şimdiden uyarıyoruz; Kanunsuz emirler alıp soruşturmaları engellemeye kalkanlar, kulağının üstüne yatanlar, talimatla iş yapanlar olursa bunun hesabını da Türk Milleti adına sorarız. İhanet içerisinde olan kimse bizden hoşgörü, tolerans beklemesin.

Suç Duyurumuzda Ne Var?

‘Sarayın atadığı bürokratların siyasi güçlerini kullanarak soyduğu şirketler var… Küçük yatırımcıların batan milyonlarca Doları, Türk halkından çalınan servetler var… FETÖnün bankasında 16 yıl yöneticilik yapıp FETÖ sermayesinin genel müdürüyken, devlet el koymadan teminatsız olarak verdikleri 100 milyon dolarlık batık kredi var… Bunları yoksul Türk Milleti ödemek zorunda değil! Biz kimsenin iktidar partisiyle şahsi kavgasını umursamayız! Fakat yoksul Türk Milletinden çalınanlarla ilgili isim, tarih, vaka, deliller sunuluyorsa bunları adalete taşırız!
‘Bir şarkıcıyı 4 ay önceki sözü nedeniyle tutuklayanlar bu talana susuyor! Sermaye Piyasasını korumakla görevli eski Bank Asya Genel Müdürü piyasayı talan ediyor. Atanma kararnamesinde Erdoğanın imzası var! Kıyılarımızın emniyetini teslim ettikleri şahıs rüşvet olarak şirket hisseleri ve milyonlar alıyor. Belki de kıyı bankacılığı hesaplarına büyük paralar kaçırıyor… Milletvekili yaptıkları bir bayan rüşvete aracılık yapıyor. Kurduğu şirketle AKP belediyelerinden sayısız iş alıyor. Ortağı olan ilçe milli eğitim müdürü zatla danışmanlık adı altında devleti soyuyor. Kirli kazançlarından vergi de vermemek için naylon faturalar kullanıyor. Suç duyurumuzda ne var? Şantajlar, tehditler, şirketlere çökmeler var…

Bu Çetelerin Defterini Düreceğiz

‘Süleyman, Serhat Albayrak kendileriyle ilgili iddialara cevap verecekler! Şarkıcı tutuklamaya benzemez bu iş. Abdestten, dinden bahsedenler artık Allahtan korkacak, kuldan utanacak ve hesap verecekler. Devleti ‘rüşveti ona verme bana ver, o fazla paranı alır diyenlere teslim etmeyeceğiz. Bu çetelerin defterini düreceğiz. Kamudan çalınanları geri alıp gariban Türke vereceğiz. Devleti aziz Türk Miletine iade edeceğiz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 51531

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor