Kapat !
OPRUKÇU’NUN GİRİŞİMLERİ KARŞILIK BULACAK

OPRUKÇU'NUN GİRİŞİMLERİ KARŞILIK BULACAK

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Oymak, Sanayiciye Kooperatiften Destek Verecek

OPRUKÇU’NUN GİRİŞİMLERİ KARŞILIK BULACAK
2024-02-13 14:07:19

Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Oymak, Yeni Küçük Sanayi Sitesinde işyeri açmak isteyenlere yönelik önemli bir kredi imkanı sunacaklarını söyledi.
Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Oymak, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun girişimleri, Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlığın katkılarıyla projelendirilen Yeni Küçük Sanayi Sitesinin hayata geçirilmesi noktasında, sanayi esnafına bir katkının da kendileri tarafından verileceğini açıkladı.
Oymak, bu yeni projenin Ereğlinin kanayan bir yarasının daha sona ereceği anlamını taşıdığını söyledi.
Yeni Sanayi Sitesinde iş yeri satın almak isteyen sanayici esnafı için 1,5 milyon liralık, satın almak değil de işyeri edinmek isteyen esnaf için ise 650 bin liralık kredi desteği sağlama sözü veren Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Oymak, Amaç bir fazla üreten ve katma değer sağlayan bir Ereğli olunca, buna duyarsız kalmanın imkansız olduğunu biliyorum. Bu nedenle bizde projeye destek vermek amacıyla kredilendirme konusunda yardımcı olacağız. Bu ve benzeri projelerde emeği geçen, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 63488

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR