Bilal 1 info

Kapat !
OPRUKÇU, “PROMOSYONLAR BAYRAMDAN ÖNCE HESABA YATACAK”

OPRUKÇU, “PROMOSYONLAR BAYRAMDAN ÖNCE HESABA YATACAK”

.Başkan Oprukçu, Meclis Toplantısı’nda Promosyon Açıklaması Yaptı

OPRUKÇU, “PROMOSYONLAR BAYRAMDAN ÖNCE HESABA YATACAK”
2021-07-08 12:29:43

Ereğli Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleşti. Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ak Parti Meclis Üyeleri tarafından promosyonlar hakkında verilen yazılı önergeye de değindi.
PROMOSYONLAR BAYRAMDAN ÖNCE HESABA YATACAK
Promosyonlara yönelik açıklamada bulunan Başkan Oprukçu: Biz bankayla anlaşmadan birçok spekülasyon yapıldı, Konyadan bir tane partinin İl Başkan Yardımcısı açıklama yapıyor Belediyenin promosyonlara el koyduğunu, dağıtmadığını iddia ediyor. Sen önce Konyaya bak, Ereğliye gelinceye kadar Konyada eleştirdiğin bir şey göreyim, bizim sırtımızdan siyasi propaganda yapmayın. Allahın hesabının galip geldiği bir koltukta oturuyorum ben. Ereğli sizi bu kadar yakından ilgilendiriyor madem, azıcık da Konyanın Ereğliye dönüp şöyle adam gibi bir bakmasını temin etmek için gayret sarf edin. Değerli arkadaşlar özellikle Temizlik İşleri ve Park Bahçelerde ihtiyaç duyduğumuz eksik personeli tamamlamak için 500 kişilik bir promosyon anlaşması yapıldı. Hatırı sayılır da bir anlaşma önceki yıllardan çok daha iyi bir anlaşma bayram öncesi de yani o 500 kişinin ilk maaşı yattıktan sonra işçilerimizin hesaplarına promosyon bedelleri aktarılacak. İşçinin hakkı olduğunu değerlendirilen bu paraya ne Belediye tarafından ne Belediyenin şirketi tarafından el konulması, hiç edilmesi hukuken, ahlaken ve maddeten mümkün değildir. Bizler de en az sizin kadar hakkı, hukuku gözetiyoruz, personellerimizin yanındayız. Keşke bir fazla imkanımız olsa da o imkanı personellerimizin lehine değerlendirsek. İmkanı çoğaltalım, gelin Grup Başkan Vekilleri olarak oturalım, nasıl kaynak nasıl imkan temin ve tesis ederiz bunu beraber değerlendirelim. Bundan arta çıkan kaynakları da personelimize nasıl yansıtalım onları değerlendirelim. Hukuksuz olarak hiçbir işin içinde yer almadım, haksızlığa kati suretle meydan vermedim dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 29625

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz