Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de

Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de

Alfa A2’nin sahibi Serinkaya, üreticiliğin zorluklarını anlattı

Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de
2022-01-24 19:55:17

Çiftçi TV‘de Üreticinin Gözünden programının yapımcı ve sunuculuğunu yapan Yüksek Ziraat Mühendisi Tuba Durusoy, İç Anadolu Bölgesinden tarım ve hayvancılıkla ilgili konulara değinecek olan programını Ereğlide gerçekleştirdi.

Ereğlinin ve İç Anadolu Bölgesinin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağı düşünülen program, 26 Ocak Çarşamba günü Çiftlik TVde yayınlanacak.

Alfa A2 Süt ve Süt Ürünleri işletmesi sahibi Nuri Serinkayanın konuşmacı olarak katıldığı program, saat 21de başlayacak.

İşletme sahibi Nuri Serinkaya yaptığı açıklamada, Sürü yönetimi olmazsa, olmaz. İlla ki elinizdeki hayvanların kayıtını tutmanız lazım. Türk çiftçisi örgütsüz, örgütleri dağınık. Kendilerini yeterince temsil edemiyorlar dedi.

Kendisinin işin içinde olmasına rağmen zorlandığını söyleyen Serinkaya, İşletmeyi ayakta tutabilmek için bazılarını kestirmek zorunda kalıyorum. Şu şartlarda ben gençlerimize bu işi tavsiye edemiyorum. Çünkü insanlar para kazanırsa bu işi yapar diyerek yaptıkları işin zorluğunu anlattı.

Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 78464

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY BÜYÜK GÖREV ÜSTLENDİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY BÜYÜK GÖREV ÜSTLENDİ
MEPAŞ İŞARET DİLİNİ ÖĞRETİYOR
MEPAŞ İŞARET DİLİNİ ÖĞRETİYOR