NEÜ’den Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi

NEÜ’den Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi

.

NEÜ’den Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi
2021-06-16 12:59:32

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Diş Hekimliği Fakültesinin, 2-3 Ekim 2021 tarihlerinde düzenleyeceği ‘Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi için kayıtlar başladı. Uluslararası kongrede, diş hekimliğindeki güncel ve yenilikçi yaklaşımlar ele alınacak.

Çevrimiçi olarak 2-3 Ekim 2021 tarihlerinde yapılması planlanan ‘Uluslararası Diş Hekimliği Kongresine kayıtlar başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan NEÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Rıza Tunçdemir, kongreye diş hekimlerini davet etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Pandeminin devam ettiği bu günlerde fiziki olarak bir arada olamasak da, çevrimiçi olarak düzenlenecek olan kongremizde alanında deneyimli akademisyenler ve seçkin konuşmacılar tarafından diş hekimliğinde periodontoloji, endodonti, protetik diş tedavisi, cerrahi, restorarif diş tedavisi, ortodonti ve pedodonti alanlarında güncel ve yenilikçi yaklaşımlar ele alınacak. Tüm meslektaşlarımızın sözlü veya poster sunumları ile katılımı kongremizi daha da zenginleştirecektir. dedi.

Kongreye Gönderilen Metinler ‘Türkiye Kliniklerinde Yayınlanacak

Kongrede yer alan konu içeriklerinin diş hekimlerinden ve hastalardan gelen geri bildirimlere göre belirlendiğini kaydeden Prof. Dr. Tunçdemir, Programda temel konuların yanı sıra güncel konulara ve yeni gelişmelere yer verdik. Kongremize konuşmacı olarak davet edilen hocalarımız alanında uzman, söz sahibi ve tanınmış kişiler. Yurt içi ve yurt dışından önemli konuklarımızın katılacağı kongremiz, Türkçe ve simultane İngilizce çeviri olacak şekilde planlandı. Bu sayede yurt dışında ve yurt içinde bulunan tüm meslektaşlarımız kongremizden istifade edebilecek. Ayrıca kongremize gönderilen tam metin araştırma makaleleri ülkemizde saygın bir yere sahip olan Türkiye Kliniklerinde ISBN numarası verilerek basılacak. Bu durum da, tüm akademisyenlerimize ve akademisyenlik düşünen öğrencilerimize puanlarını tamamlama açısından bir fırsat olacaktır. şeklinde konuştu.

Prof. Dr. Tunçdemir, kongrenin online olarak gerçekleştirildiğinden uçak, konaklama gibi masrafların ortadan kalktığını ve bu durumun, uluslararası bir kongre olmasına rağmen çok uygun fiyatlı bir katılım imkanı sunduğunu da sözlerine ekledi.

Tunçdemir, Kongremizde tüm değerli meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarım. diyerek tüm diş hekimlerini kongreye katılmaya davet etti.

Kongre hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, neudentistrycongress.org adresini ziyaret edebilir.

NEÜ’den Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi
NEÜ’den Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 64623

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ekmeğe Zam Geldi
Ekmeğe Zam Geldi
Serinlemek çin göle giren genç hayatını kaybetti
Serinlemek çin göle giren genç hayatını kaybetti