MÜNASEBETSİZ EREĞLİ’DEYDİ

MÜNASEBETSİZ EREĞLİ'DEYDİ

Tiyatro Tutkunlarını Ereğli Belediyesi Münasebetsiz Adlı Oyunla Buluşturdu

MÜNASEBETSİZ EREĞLİ’DEYDİ
2024-06-25 14:16:24

Ereğli Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği organizasyonla "Münasebetsiz" adlı tiyatro oyunu Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Oyun, şehirdeki tiyatro tutkunları tarafından ilgi gördü.
Sanatın gücüyle buluşan Ereğli halkı, bu tür etkinliklerin şehirde daha sık yer alması gerektiğini düşünüyor. Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar da kültürel etkinliklerin devam edeceğini her fırsatta ifade ediyor.
İzmir Devlet Tiyatrosu'nun önemli bir oyununu vatandaşlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Akpınar: Kültür ve sanatın gelişmesine katkıda bulunan bu tür etkinliklerle Ereğli'mizdeki sosyal yaşamın renklenmesine destek sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu noktada Belediye Kültür Merkezi'nde sahnelenen 'Münasebetsiz' adlı oyunun başarısı, şehrimizdeki kültürel etkinliklerin çeşitlenmesine katkıda bulunarak sanatın yaygınlaşmasına destek olacaktır. Değerli tiyatro sanatçılarımıza, katılım sağlayan hemşehrilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gelecekte de benzer organizasyonlar düzenleyerek şehrin kültür ve sanat hayatının zenginleşmesine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz şeklinde konuştu.

MÜNASEBETSİZ EREĞLİ’DEYDİ
MÜNASEBETSİZ EREĞLİ’DEYDİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83417

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN 15 TEMMUZ DAVETİ
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI
EMEKLİLER KERVANINA OSMAN DURSUN’DA KATILDI