Milletvekili Halil Etyemez: Biz Hizmetkarız

Milletvekili Halil Etyemez: Biz Hizmetkarız

Milletvekili Halil Etyemez: AK Parti, Ülkemize ve Milletimize Hizmetkar Olmaya Devam Edecek

Milletvekili Halil Etyemez: Biz Hizmetkarız
2020-11-17 15:52:47

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Karatay, Meram ve Selçuklu İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti medeniyet davamızın bayraktarlığını yapmaktadır. 18 yıldır iktidarda olan AK Partimizin AK kadroları, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın öncülüğünde Konyamıza, ülkemize ve milletimize hizmetkar olmaya devam edecektir. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ile Karatay Gençlik Kolları Başkanı Erkam Alemdar, Meram Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman Avcı ve Selçuklu Gençlik Kolları Başkanı Samed Safa Kayayı ziyaret etti. Milletvekili Halil Etyemez, yapılan kongreler sonucunda göreve gelen ilçe başkanları ve gençlik kolları başkanlarına görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Ziyaretler sırasında açıklamalarda bulunan AK Parti Konya Milletvekili Etyemez, AK Partinin milletin kurduğu parti olarak milletle birlikte yol yürüdüğünü belirtti. AK Partinin uyguladığı ilkeli siyasetle hem ülkenin köklü sorunlarına çözüm üretildiğini hem de milletin siyaset kurumuna karşı sarsılan güvenin yeniden kazandırıldığını kaydeden Halil Etyemez, AK Parti, parti çıkarlarını ülke çıkarlarının üstünde tutan negatif siyaseti değil, ülke çıkarlarını parti çıkarlarından önde tutan bir pozitif siyaseti benimsemiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğindeki AK Partimiz, medeniyet davamızın bayraktarlığını yapmaktadır. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesinden hareket eden AK Partimizin politikalarının merkezinde insan vardır. Bunun için eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal güvenliğe, sanayiden enerjiye her alanda milletimizin refahı, ülkemizin geleceği için önemli çalışmalara imza atıyoruz. 18 yıldır iktidarda olan AK Partimizin AK kadroları, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde Konyamıza, ülkemize ve milletimize hizmetkar olmaya devam edecektir. Ülkemize ve milletimize hizmet etme aşkımıza en büyük desteği Konyamız vermektedir. Gece gündüz demeden özverili çalışmalarıyla AK Parti bayrağımızın zirvede dalgalanmasını sağlayan tüm teşkilatlarımıza, desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. dedi.

AK Partinin gençlerden aldığı enerji ile 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüdüğünün altını çizen Etyemez, İlim ve hikmet arayışında olan ve ahlakı hayatının merkezine yerleştirmiş gençlerimiz bizim en büyük zenginliğimizdir. Her daim gençlerimizin sözüne değer veriyor, siyasetin öznesi olarak görüyoruz. Bunun için iktidarımızdan önce 30 olan seçilme yaşını 18e indirdik. Cumhurbaşkanımızın ‘Siyasette gençliğe yer vermek ustalığın şiarındandır sözü de gençlerimize verdiğimiz önemin kuvvetli bir göstergesidir. Genç kardeşlerimiz dik durdukça ülkemize, milletimize, mazlum ve mağdurlara hizmet etme, haksızlık karşısında dik durma yolumuzdan bizi kimse çeviremeyecektir. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 43306

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı