Mehmet Akar Halkın Umut Bağladığı Parti Olduk

Mehmet Akar Halkın Umut Bağladığı Parti Olduk

Saadet Partisi Ereğli ilçe başkanı Akar, ‘Adil Devlet Adil Paylaşım Seninle Olur’

Mehmet Akar Halkın Umut Bağladığı Parti Olduk
2022-02-09 11:11:07

Saadet Partisi Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Akar "Ülkemiz ve insanımız bir umut ve çıkış kapısı arıyor. Bunu en iyi bizler biliyoruz ki umut Saadet Partimizdir" dedi.
ADİL DEVLET ADİL PAYLAŞIM SENİNLE OLUR
Gazetemiz Güneş'e açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Ereğli ilçe başkanı Mehmet Akar, Vatandaşlarımızın bir kısmı şimdiye kadar Türkiye'de birtakım problem olduğunu kabul etmiyordu. Ancak artık vatandaşlarımız daha biz sormadan, söylemeden bize sorunlarını sıralıyor. Bu yüzden artık vatandaşla daha iyi çalışma yapmamız gerek. Yeni sloganımız olan ‘Adil Devlet Adil Paylaşım Seninle Olur' diyoruz vatandaşımıza. Her teşkilat mensubumuzun bu doğrultuda hareket etmesi gerek. Hepimizin bu yeni çalışmamız kapsamında vatandaşlara daha fazla ulaşması gerekiyor'1 diye konuştu.
ÇALIŞMALARIMIZDA GÜZEL NETİCELER ALIYORUZ
Saadet Ereğli, ilk seçimde filiz verecek, meyve verecek çalışmalar yürütmenin ufkuyla hareket ediyor. ‘Her Mahalle Bir Ereğli' diyerek sokak sokak büyüyen bir çalışmayla büyük başarılar elde ediyor. Bu güzel neticeleri aldıkça seviniyoruz, motive oluyoruz ve daha iyisi için yeniden kolları sıvıyoruz! Ve elde ettiğimiz bu başarılar karşısında şaşırmıyoruz. Çünkü biz insanımızla bir araya geldiğimizde sorunlarıyla baş başa bırakılan herkes ‘işte çözüm geldi' diyor. Saadet Partisi çözüm demektir" dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95770

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Hacettepe Üniversitesi, lisansüstü programlara öğrenci alacak
Hacettepe Üniversitesi, lisansüstü programlara öğrenci alacak
Adalet Bakanlığı, Sözleşmeli Bilişim Personeli alacak
Adalet Bakanlığı, Sözleşmeli Bilişim Personeli alacak