LARK BİSKÜVİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI

LARK BİSKÜVİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI

.

LARK BİSKÜVİ’DEN BASIN AÇIKLAMASI
2020-04-29 01:12:13

Lark Gıda Bisküvi Fabrikası Genel Müdür Asistanı ve İdari İşler Müdürü Anıl Yaver'den sosyal medyada çıkan asılsız paylaşımlar için yazılı basın açıklaması yaptı.
Yaver; Ülkemizde 11 Mart'tan bu yana Koronavirüs vakası ile mücadele edilmektedir. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığımızın açıklamış olduğu 14 kural başta olmak üzere firma olarak bizlerde kendi tedbirlerimizi alarak ülke ekonomisine can katmaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi üretim yapmak zorundayız. Ancak tabi ki tüm tedbirler alınarak devam etmektedir.
Ereğlili hemşehrilerimizin işsiz ve aşsız kalmaması için çaba gösterirken, fabrikadan hiçbir haberi olmayan, tanımadığımız kişi yada kişilerce LARK BİSKİVİ karantinaya alındığı şeklindeki asılsız ve gerçek dışı paylaşım yapmaları akla ziyan bir durumdur. Bu kişiler hakkında da gerekli hukuki mücadele muhakkak edilecektir.
Tüm Ereğliden halkı rahat ve müsterih olsun. Çalışmaya devam ediyoruz. Ancak buradan da kıymetli Ereğli halkına çağrıda bulunuyoruz Zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 86124

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE  İLGİLİ İDDİANAMEYE  AYM’DEN KABUL
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE İLGİLİ İDDİANAMEYE AYM’DEN KABUL