Münif info

Kapat !
KOSKİ TANITIM YAPTI

KOSKİ TANITIM YAPTI

KOSKİ’NİN SÜRDÜRÜLEBİLİR SU YÖNETİMİ KONUSUNDAKİ ÖRNEK UYGULAMALARI TANITILDI

KOSKİ TANITIM YAPTI
2022-11-11 06:02:31
İzlenme : 113

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü Gaziantepte düzenlenen Akıllı Kentler Yol Haritası konulu panelde, Akıllı Şehirlerde Sürdürülebilir Su Yönetimi başlığı altında Konyada yapılan örnek uygulamaları anlattı.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Gaziantepte düzenlenen "Farkı Yönleriyle Akıllı Kent Uygulamaları ve Mevcut Çözümlere İlişkin Yaklaşımlar Akıllı Kentler Yol Haritası" konulu panele katıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi iş birliğinde iki gün süren panelde Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Konyada uygulanan akıllı şehir uygulamalarını tanıttı. İki gün süren panelde, "Akıllı Kentlerde Yenilikçi Uygulama Örnekleri ve Yönetimi", "Akıllı Kentler ve Kentsel Yaşam", "Akıllı Kent Uygulamaları ve Politikaları" ve "Akıllı Kentlerin Geleceği" konu başlıkları ele alındı.

Panelde KOSKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Yaşar İncikli Akıllı Şehirlerde Sürdürülebilir Su Yönetimi ve Konya Örneği başlıklı sunum yaparak; Konyada suyun, üretimden tüketime ve atık haline geldikten sonra uzaklaştırılmasına kadar olan tüm safhaları ve bu döngü içerisinde kullanılan akıllı şehir uygulamalarını görsellerle katılımcılara anlattı.

4 farklı oturumda 22 farklı sunum yapıldığı panele farklı illerden gelen çok sayıda yerel yönetimler temsilcisi ve akademisyenler katıldı.

#koski #panel #antep #su

KOSKİ TANITIM YAPTI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 67418

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA