Konya Büyükşehir’den İlçelerdeki Üniversite Öğrencilerine Festival

Konya Büyükşehir’den İlçelerdeki Üniversite Öğrencilerine Festival

Konya Büyükşehir’den İlçelerdeki Üniversite Öğrencilerine “Biz Bize Festival”

Konya Büyükşehir’den İlçelerdeki Üniversite Öğrencilerine Festival
2022-05-11 13:22:22

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından fakülte veya yüksekokulu bulunan ilçelerde üniversite öğrencilerine yönelik Biz Bize Festival isimli kişisel gelişim konferanslarının ve konserlerin yer aldığı etkinlik düzenleniyor. TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan, TRT Haber Spikeri Tijen Karaş ile Girişimci Mustafa Açıkgözün katıldığı, müzisyenlerin konser verdiği festival Ilgın ve Akşehirde gerçekleşirken; Ereğli, Beyşehir ve Seydişehirde devam edecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konyanın fakülte veya yüksekokulu olan ilçelerinde kişisel gelişim konferanslarının verildiği ve konserlerin gerçekleştirildiği bir festival düzenliyor.

İlk olarak Ilgında daha sonra Akşehirde gerçekleşen festival kapsamında üniversiteli gençler, TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkanın Topluluk Önünde Konuşma ve Hitabet Sanatı, TRT Haber Spikeri Tijen Karaşın Beden Dili ve Diksiyon ve girişimci Mustafa Açıkgözün de Girişimcilik üzerine verdiği kişisel gelişim konferanslarına katılarak kendilerini geliştirme fırsatı buldu.

Programlara Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da katıldı.

KONSERLE STRES ATIYORLAR

Öğrenciler ayrıca festival kapsamında sevilen müzisyenler Ulaş Yaman ve Can Okyay tarafından verilen konserlerle de ders ve sınav stresinden uzaklaşarak eğlenceli bir gün geçirdi.

EREĞLİ, SEYDİŞEHİR, BEYŞEHİRDE DE ÖĞRENCİLERLE BULUŞACAK

Konya Büyükşehir Belediyesinin üniversite öğrencilerine yönelik faaliyetlerini gerçekleştiren Kariyer Destek Eğitim Merkezi (KADEME) ve Genç Kültür Kart tarafından fakültelerde 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen Biz Bize Festival bugün Ereğli Veterinerlik Fakültesi ve KYK Konferans Salonunda, Perşembe günü Beyşehir Kampüs Bahçesi ve İşletme Fakültesi Konferans Salonunda, Cuma günü de Seydişehir Mühendislik Fakültesi Bahçesi ve Konferans Salonunda öğrencilerle buluşmaya devam edecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 73012

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İLÇE TARIM MÜDÜRÜ SARICA ÇKS DUYURUSU YAPTI
İLÇE TARIM MÜDÜRÜ SARICA ÇKS DUYURUSU YAPTI
DURUL TÜRKMEN KONYA’NIN EREĞLİ’YE BAĞLANMASINI İSTİYOR
DURUL TÜRKMEN KONYA’NIN EREĞLİ’YE BAĞLANMASINI İSTİYOR