KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI

KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI

Filorinalı, “CHP rozetini çıkarıyorum diyen yeni belediye başkanlarına uyarı yaptı

KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
2024-04-13 17:00:33

Bir zamanlar Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli milletvekili adaylığı da yapmış olan Av. köksal Filorinalı, yapılan hizmetin CHP tarafından yapıldığının bilinmesi için CHP rozetinin çıkarılmaması gerektiğini belirtti

Köksal Filorinalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

,Seçimleri kazanarak koltuğa oturan CHPli yeni belediye başkanlarının ilk olarak ben bu günden sonra CHP rozetini çıkarıyorum zira ben herkesin başkanıyım türünden sözler ettiğini duymuşsunuzdur.

Yani yeni başkanların burada tarafsız olacaklarını hizmet anlamında ayrıcalıklı olmayacaklarını belirtmek istedikleri elbette herkes tarafından anlaşılır bir durum; anlaşılamayan durum ise kendilerinin bir siyasi partinin adayı olarak seçimleri kazandıklarını unutmaları ...

Yeni CHPli Belediye Başkanlarından taraflı olmalarını, CHPne oy verenleri kayırmaları, partizanlık yapmaları elbette ki istenen bir şey değil ama belediyeden hizmet alanlarında bunun nereden geldiğini bilmeleri ve belediye başkanlarının görevleri sırasında izleyecekleri şeffaf ve hesap sorulabilir belediyecilik tavrının CHPli bir belediyeye ait olduğunun hatırlanması açısından, önce o rozetlerinizi asla ve asla çıkarmayın ve de makam odanızın en güzel yerine onurla ve gururla altı oklu CHP bayrağını asın..

Çünkü bu halk sizleri ben tarafsız olacağım dediğiniz için seçmedi CHPli olduğunuz için seçti..

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95707

Kullanıcı Adı

  • Devrim sevencan
    13 Nisan 2024 Cumartesi

    Gözümüze şoka soka mhp propogandası yapıyorlardı


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI