Kapat !
Kemal Kılıçdaroğlu’na coşkulu karşılama

Kemal Kılıçdaroğlu’na coşkulu karşılama

Konyalı ve Karapınarlı çiftçiler Kılıçdaroğlunu bağrına bastı

Kemal Kılıçdaroğlu’na coşkulu karşılama
2022-06-03 03:59:05

Konyada Tarımda Çalışan Kadınlar ile Bölge Toplantısında konuşan CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğlu, Benim evlatlarım öyle parayla pulla oynamıyorlar, sarayları arkalarına almıyorlar. dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mevlana Müzesini ziyaret etti. Ardından çiftçi kadınlar ile bölge toplantısında buluştu. Kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kılıçdaroğlu, burada kadınlarla sohbet etti. Kılıçdaroğlu, Konyanın ardından Karapınar ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunmak ve Muhtarlar ve Çiftçi Buluşmasına katılmak üzere Karapınara hareket etti.

Karapınara gelen CHP ideri Kemal Kılıçdaroğlu, Karapınar ilçesindeçiftçi kadınlarla buluştu. Kadınlar, salona girdiği sırada CHP Lideri Kılıçdaroğlunu ayakta alkışladı.

Kılıçdaroğlu,Konyada Çalışan Kadınlar ile Bölge Toplantısında konuştu. Çiftçinin sorunlarına değinen Kılıçdaroğlu Beşli çeteler yerine bu ülkenin tarım kooperatifleri, ziraat odası var. Çiftçi kendi elektriğini kendi üretecek. Ektiği üründen pay alacak. Allahın güneşini beşli çeteye teslim etmeyeceğiz. ifadelerini kullandı.

BEŞLİ ÇETEDEN ALACAĞIM ÇİFTÇİYE VERECEĞİM

Elektriğe büyük paralar verdiğinizi biliyorum. Beşli çeteler yerine bu ülkenin tarım kooperatifleri, ziraat odası var. Çiftçi kendi elektriğini kendi üretecek. Ektiği üründen pay alacak. Allahın güneşini beşli çeteye teslim etmeyeceğiz. Orayı kamulaştıracağız, çiftçilere teslim edeceğiz. Elektrik elde edeceğiz, tamamını bedava kullanacaksınız. Ayrıca elektrikten, buğdaydan gelir elde edeceksiniz. Beşli çeteden alacağım çiftçiye vereceğim.

Benim verilmeyecek hesabım yoktur. Ben sizden birisiyim, halktan birisiyim. Ben onlar gibi saraylarda yaşamıyorum. Saraylara gideceğim diye bir çabam da yok. Benim evlatlarım öyle parayla pulla oynamıyorlar, sarayları arkalarına almıyorlar.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 51445

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI