Kapat !
İZBUDAK, UCUBE TEK ADAM SİSTEMİNİ YIKACAĞIZ

İZBUDAK, "UCUBE TEK ADAM SİSTEMİNİ YIKACAĞIZ"

İYİ Parti milletvekili aday adayı Münif İzbudak, “Sinan Ateş’in hesabını soracağız”

İZBUDAK, UCUBE TEK ADAM SİSTEMİNİ YIKACAĞIZ
2023-03-19 16:58:59

İyi Parti Ereğli Kurucu İlçe Başkanı Münif İzbudak Konya Milletvekili aday adaylığını açıkladı. İzbudak Milletin sesi olmak için çıktığımız bu yolda destek veren herkese teşekkür ederim dedi.

Mirel Otel toplantı salonunda Milletvekilliği adaylık açıklamasında bulunan İzbudakı ailesi, sevenleri ve partililer yalnız bırakmadı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Okunan duanın ardından kürsüye İyi Parti ilçe Başkanı Amil Acar çıktı.

İyi Parti tabanının istediği adayı çıkarması için çalışıldığına dikkat çeken Acar, Partimiz tabanının sesine kulak verecek ve kendisini temsil edeceği adayı seçecek ve Milletvekili olarak Meclise taşıyacaktır dedi.

İZBUDAKTAN DUYGUSAL AÇIKLAMA

İyi Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Münif İzbudak kürsüye gelerek yaptığı konuşmaya, deprem ve sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allahtan rahmet, kalanlara ise geçmiş olsun dileğinde bulunarak başladı.

Çanakkale zaferinin 108 yıldönümünde adaylık açıklamasını yaptığını kaydeden İzbudak, 108 yıl önce Çanakkalenin geçilmediğini bugün de o günkü ruhla mücadele ederek ülkenin 21 yıldır hüküm süren baskıcı, üstten bakan, yolsuzluklara batmış ucube bir sistemden kurtulmanın mücadelesini vereceklerini söyledi.

İzbudak, Memleket mücadelesinde hain bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Sinan Ateş kardeşimi anıyorum. Eğer Allah bize bu görevi layık görürse bu katliamı unutmayacağız, unutturmayacağız, takipçisi olacağız. Bugün Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yeni bir kurtuluş mücadelesine başlıyoruz. Cesurlar hareketi olarak hiçbir zaman korkmadık ve korkmayacağız. Egemenliğin kayıtsız ve şartsız millete ait olduğunu tekrar hatırlatmak için geliyoruz. Asıl olanın millet olduğunu ve vekillerin sadece millete hizmet etmekle yükümlü olduğunu hatırlatmaya geliyoruz. Ucube tek adam sistemini yıkıp milletin sesini duyurmaya geliyoruz. Sizlerle birlikte yeter söz milletin demeye geliyoruz diye konuştu.

Ereğli de doğup büyüdüğünü ve bu toprakları çok sevdiğine de vurgu yapan İzbudak; Ben Ereğliliyim. Bana her şeyi bu topraklar kazandırdı. Ben her şeyimi bu topraklara borçluyum. O yüzdendir mi bilmem ama bu memleketten uzaklaştığım zaman en geç 3 gün içerisinde bu memlekete dönmek isterim. Bu memleketten sizlerin oyu ile çok giden oldu. Ama arkadaşlar çok memnun ki, gittikleri yerden dönmüyorlar seferden. Bugün ben değilim sadece bu memleketin milletvekili adayı. Gülbahçedeki Ayşe teyze, Perşembe pazarındaki pazarcı abim, uzun çarşıdaki esnafım, Çiller de sütünü satan, Tont da torağını süren çiftçi kardeşim. Hepimiz adayız. Hepimizin sesi meclise gidecek inşallah ifadelerini kullanarak konuşmasını tamamladı.

İZBUDAK, UCUBE TEK ADAM SİSTEMİNİ YIKACAĞIZ
İZBUDAK, UCUBE TEK ADAM SİSTEMİNİ YIKACAĞIZ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47304

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI