İNGİLİZ DERİN DEVLETİ: RUMİLİK EKSENİNDE HOMOSEKSÜELLİK

İNGİLİZ DERİN DEVLETİ: RUMİLİK EKSENİNDE HOMOSEKSÜELLİK

İNGİLİZ DERİN DEVLETİ: RUMİLİK EKSENİNDE HOMOSEKSÜELLİK

İNGİLİZ DERİN DEVLETİ: RUMİLİK EKSENİNDE HOMOSEKSÜELLİK

Asel Uçak

2021-09-25 18:42:22
İzlenme : 5366

Sevgili okuyucularım sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Ağuyu Altın Tas İçre Sunarlar, Balda Onun Suç Ortağı!

Merkezi Londrada olan Yuvarlak masa ekibi ya da diğer ismi ile İngiliz Derin Devleti olan yapının oyunlarını bozmaya devam ediyorum.

Yuvarlak masa ekibini tanımaya devam edelim. Ayrıca bu konuda ki destekleriniz için de teşekkür ederim.

Tüm dünyada ana akım medyanın büyük bir bölümü ve birçok vakıf ve dernek Yuvarlak Masa ekibinin kontrolündedir. Bunların ortak özellikleri ise homoseksüelliği ve darvinizmi desteklemeleri, Rumi olmaları, Anglosakson ırkının en üstün olduğunu bütün dünya insanlarına telkin edip sözüm ona (Rabbimi tenzih ederim) ilahlıklarını ilan etmek istemeleridir. Homoseksüeller; Allaha, Kurana ve ahrete bizde inanıyoruz, Allah bizi böyle yaratmış, bu bir hastalıktır diyerek bu durumu normalleştirme peşindeler.

Homoseksüellik propagandası için hâşâ Kuranı kullanmaya çalışmaktadırlar. Yuvarlak masa ekibinin yöntemleri çok korkunçtur. Homoseksüellik Allahın lanetlediği iğrenç bir eylemdir ve asla hafife alınmamalıdır.

Neden Konya?

İngiliz Derin devletinin ajanları neden özellikle Konya ilimize ilgi göstermektedirler?

Yuvarlak masa ekibi Rumiliği din gibi empoze ederek genç nesillerimiz hedeflenmektedir. İngiliz derin devleti sapkın ideolojilerini ve homoseksüelliği yaygınlaştırmak için üniversite öğrencileri potansiyel kitledir. Üniversite öğrencilerini sapkın ideolojilerle yozlaştırılması demek bir ülkenin her anlamda yozlaşıp çökmesidir. Özellikle Dünya ve Türkiyede ayaklanmalar bazında bakıldığında üniversite öğrencileri hep ön planda olmuştur. Milli ve manevi benliği zayıf gençlerin kimlik oluşturma aşamasında önüne sunulan sapkın ideolojiler ve bunların her anlamda parlatılarak gençlere sunulması onların milli ve manevi değerlerden uzak kimlik oluşturmalarına neden olmaktadır. Kimlik oluşumu sapkın ideolojiler çerçevesinde şekillenen gençlerin ise ülkeyi idare edecek makamlara geldiklerinde ortaya koyacakları irade yine bu doğrultuda olacaktır. Bu durum ise bir ülkenin tepeden tırnağa ve her anlamda çökmesi demektir. İşte bu nedenle İngiliz derin devleti ısrarla üniversite gençliğini hedef alarak bu sapkın ideolojileri onlara empoze etme peşindedir. Onlar da çok iyi bilmektedir ki milli ve manevi kimlikten yoksun bir gençlik demek kendilerine köle olmuş bir toplum demektir. Özellikle Türk gençliği üzerinde oynanan bu oyunun farkına varmak ve önlem almak çok gereklidir. Milli manevi değerler ekseninde yetiştirilen bir gençlik bu sapkın ideolojilerin farkında olacak ve uzak duracaktır. Gençliği her yönden yetiştirmek gerekir. Milli manevi değerler temelinde, bilim ve teknolojide, genel kültür alanında, sportif ve sanatsal çerçevede yetişmiş bir gençlik kendi dünyasında oluşturduğu ideal çerçeveyi topluma da yansıtarak toplumsal bazda da gelişmeye öncülük edecektir.

Mevlana Ve Rumilik konusunu diğer bir yazımda detayları ile paylaşacağım inşaALLAH

İngiliz derin devletinin eğitimli ajanlarının ve kendi sapkın ideolojisini benimsemiş insanların halkla iç içe olmaları istenmektedir. Buda Türkiye üzerinde oynanan oyunun bir parçasıdır. Peki, bu oyun nasıl işlemektedir? Konyanın Hüyük ilçesinde sonsuz şükran köyüne burada kendimi Allaha daha yakın hissediyorum burada ders vermek, hanımlara katkıda bulunmak isterim diyen Cemil İpekçi (homoseksüel) sonsuz şükran köyü kerpiçten yapılan evini atölyeye dönüştüreceğini söyledi. Burada kerpiç ev ifadesini kullanarak maddiyata önem vermeyen sözüm ona mütevazı olduğunu bilinçaltı kurgusu yaparak insanlara empoze etmektedir. Bir diğer isim ise ABDli Katolik Papaz Prof. Dr. Craig Victor Fenter, Mevlana Celaleddin Rumi den etkilenip İslamiyeti seçerek İsmail adını almış ve Konya İlimize yerleşmesi de, İslam ile Rumiliği bağdaştırma ve Rumiliği bir din gibi gösterme çabalarının bir sonucudur. Unutmayalım ki yuvarlak masa ekibinin amaçlarından biriside Türkiye Müslümanlarının Orta Asyaya sürülmesi gerektiğine inanmalarıdır. Ve bu uğurda insanların ellerinden Kuranı alamayacakları için bilinçli bir şekilde Rumiliği bir din gibi göstererek insanları İslamdan uzaklaştırmak istemektedirler.

İslam Kurandan öğrenilir. Ne kendimizi ne kıymetli yavrularımızı ne de sevdiklerimizi İngiliz derin devletin ajanlarının toplumda yaygınlaştırmaya çalıştığı sapkın ideolojilere teslim etmeyelim uyanık olalım üzerimize oynanan oyunların farkında olalım.

Asel UÇAK

Araştırmacı-Yazar

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 30216

Kullanıcı Adı

 • Mahmut
  26 Eylül 2021 Pazar

  Devletimiz uyanık olmalı.ibneliği yaygınlaştıranlar iyi takip edilmeli

 • Emine
  26 Eylül 2021 Pazar

  Tebrik ediyorum çok önemli bir konuya değinmişsiniz allah razı olsun

 • Osman celal çavuş
  26 Eylül 2021 Pazar

  Önce tebrik ediyorum medeni cesaretiniz bilgi dağarcığınız ve türk gençliği üzerindeki sinsi çirkin bir oyunu ele almışsınız çok çirkin çok aşağılık türk kimliğini islam kimliğini temeline gizlice yerleştirilmek istenen bir bomba homoseksüellik ve mevlana mevlevi sapkın din anlayışı allah ilminizi artırsın imkanlarınız artırsın etkisini çoğalsın inşallah tekrar tekrar asel kardeş çok çok tebrik ediyorum inşallah

 • Arıf bılir
  25 Eylül 2021 Cumartesi

  Önce benzeş sonra onları kendine benzet. ıblisin projesi. allah ile aldatmak. ey insanlar, hiç şüphesiz allah’ın va’di haktır; öyleyse dünya hayatı sizi aldatmasın ve aldatıcı(lar) da, sizi allah ile (allah’ın adını kullanarak) aldatmasın. fatır suresi 5

 • Neşe
  25 Eylül 2021 Cumartesi

  Çok mükemmel bir bilgi. ilgiyle okudum. dindar türk gençliği darwinizm ve homoseksüellik ile yozlaştırılmaya çalışılıyor. bunu her alanda gizliden gizliye teşvik eden asıl gücün ingiliz derin devleti olduğunun açıkça söylenmesi çok önemli bir konu. asel hanımı tebrik ediyorum. yazısının devamını sabırla bekliyorum.


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak