intro

Kapat !
HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız

HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Hummalı Bir Asfalt Çalışması Başlattı

HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız
2022-05-21 10:03:47

Ereğli Belediyesi, havaların ısınması ile birlikte asfalt çalışmalarına hızlı başladı. Ereğlinin dört bir yanında sıcak asfalt çalışmalarını, saat farkı gözetmeksizin sürdüren Ereğli Belediyesi, taşra mahallelerde de kilitli taş çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ereğli Belediyesinin hedefi, 2022 yaz sezonunda Ereğlide altyapısı tamamlanmış tüm sokak ve caddelerde asfalt çalışmalarını tamamlamak.

Asfalt çalışmalarına geçtiğimiz ay Kazancı Mahallesinden başlatan Ereğli Belediyesi, çalışmalarını Cahı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Yenibağlar Mahallesi ile sürdürdü. Belediye ekipleri, öte yandan Hortu, Çayhan, Yeniköy ve Sarıca Mahallelerinde kilitli taş çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ereğlide trafik akışının yoğun olduğu ana caddelere önem ve ağırlık vererek ara sokak ve caddelere doğru ilerleyen Ereğli Belediyesinin bu yaz sezonundaki hedefi, Ereğlide ihtiyaç olan tüm cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarını tamamlamak.

-Başkan Oprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız-

Mahalle sakinleri ve mahalle muhtarları tarafından da teşekkürle ve takdirle karşılanan asfalt çalışmalarını değerlendiren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, pandemi nedeni ile yatırımların yavaşladığı durgun bir dönemden geçmek zorunda olduklarını ifade ettiği açıklamasında, 2022 yılının Ereğli için asfalt yılı olacağının altını çizdi.

Ereğli ve çevresinin uzun süredir görülmeyen bir kış mevsimi yaşadığını ve bu kış şartlarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için yapılan uygulamaların, asfalt zeminlerde zorunlu hasara neden olduğuna da dile getiren başkan Oprukçu, Hava şartlarının asfalt çalışmaları için elverişli olduğu ilk günden itibaren asfalt çalışmalarımıza başladık dedi.

-Merkez Mahalle ve Taşra Mahallelerde Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi-

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, havaların ısınması ile birlikte başlayan asfalt çalışmalarını da detaylandırdığı açıklamasında, Asfalt çalışmalarımızı Kazancı Mahallemizden başlattık. Cahı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi ve Yenibağlar Mahallemiz ile devam ettirdiğimiz asfalt çalışmalarımızı saat farkı gözetmeksizin sürdürdük. Belediye ekiplerimiz, yeri geldiğinde gece saatlerinde dahi asfaltlama çalışması yaparak vatandaşlarımıza hizmetini tamamladı ifadelerini kullandı.

Merkezdeki sıcak asfalt çalışmalarının yanısıra, taşra mahallelerde de büyük bir yol yapım çalışması seferberliği başlattıklarının altını çizen Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu; Ekiplerimiz merkez mahallelerimizde olduğu kadar taşra mahallelerimizde de sahadalar. Yeniköy, Sarıca, Çayhan ve Hortu Mahallemizde tamamlanması gereken sokaklarımızda kilitli taş çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz, bu yıl içerisinde asfaltsız ve kilitli taşı olmayan cadde ve sokak bırakmamak diye konuştu

HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız
HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız
HüseyinOprukçu: Asfaltsız Nokta Bırakmayacağız

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 12277

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Rektör Prof. Dr. Cem Zorlu Kriz Masası Kurdu
Rektör Prof. Dr. Cem Zorlu Kriz Masası Kurdu
Başkan Altay Hatay’da Koordinasyon Çalışmalarına Katılıyor
Başkan Altay Hatay’da Koordinasyon Çalışmalarına Katılıyor