HEDİYELERİNİ BAŞKAN UĞUR İBRAHİM ALTAYIN ELİNDEN ALDILAR

HEDİYELERİNİ BAŞKAN UĞUR İBRAHİM ALTAYIN ELİNDEN ALDILAR

BAŞKAN ALTAY GENÇ KOMEK YAZ OKULUNDA BAŞARILI ÖĞRENCİLERE HEDİYELERİNİ VERDİ

HEDİYELERİNİ BAŞKAN UĞUR İBRAHİM ALTAYIN ELİNDEN ALDILAR
2023-09-11 17:11:01

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Uğur İbrahim Altay, Genç KOMEK Yaz Okulunda yüz yüze ve çevrim içi dersler sonrası girdikleri sınavda başarılı olan öğrencilere hediyelerini verdi. Başarılı öğrencileri tebrik eden Başkan Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak öğrenciler için her alanda hizmetlerin en iyisini ve en güzelini yapmak için gayret gösterdiklerini söyledi.


Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulunda başarılı olan öğrenciler, hediyelerini Konya Büyükşehir Belediye Başkan Uğur İbrahim Altayın elinden aldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç KOMEK Yaz Okulunda başarılı olan öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak öğrenciler için her alanda hizmetlerin en iyisini ve güzelini yapmak için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Altay, şunları kaydetti:

KOMEKlerde yaz aylarında Genç KOMEK programlarımızın çokça katılımcısı oluyor. Özellikle çocuklarımızın yaz aylarını boş geçirmemeleri adına hem Kuran-ı Kerim, Siyer dersleri hem de yeteneklerini ortaya çıkaracak programlar yapıyoruz. Siz böyle başarılı olunca bizim de hevesimiz artıyor. İnşallah bunları geliştirerek artıracağız. Ayrıca bunun haricinde Bilgehanelerimiz var. Okul döneminde Bilgehanelere de bekliyoruz hepinizi inşallah.

Elektrikli scooter, projeksiyon cihazı, teleskop, kulak içi kulaklık, dijital termos, VR gözlük, bluetooth kulaklık, kay kay, led masa lambası gibi birbirinden güzel hediyelerin sahibi olan öğrenciler de Başkan Altaya teşekkür etti.

Genç KOMEKte ödül almayı hak eden Konyalı öğrenciler bugünden itibaren hediyelerini kurs merkezlerinden alabilirken, şehir dışından uzaktan eğitimle katılan öğrencilere de hediyeleri kargo ile teslim ediliyor.

GENÇ KOMEK YAZ OKULU DOLU DOLU TAMAMLANDI

10 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında yapılan Genç KOMEK eğitimlerinde; 709 öğretmen ile Kuran-ı Kerim, Değerler Eğitimi, El sanatları, Bilişim, Yabancı Dil ve Kişisel gelişim alanlarını içeren 30 farklı branşta öğretmen semineri verildi.

Konya merkez ve ilçelerinde, 44 KOMEK ve ASEM binasında yapılan Genç KOMEK Yaz Okulunda 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklarla ayrı sınıflarda yüz yüze ve online eğitim şeklinde işlendi. Eğitimler; Konya ve Türkiye genelinde 7 bin 956 çevrim içi olmak üzere toplamda 31 bin 90 öğrenci ile gerçekleştirildi.

Ayrıca yüz yüze eğitime kayıt olan öğrencilere etkinlik olarak; yaklaşık 9 bin öğrenciye yüzme, 2 bin 472 öğrenciyle spor branşlarında da eğitimler verildi.

Kent Ormanı ve Meram Dutlukırdaki Genç KOMEK oyun kamplarında ise 12 bin öğrenci yazı dolu dolu geçirdi. Balkanlarda ise 1.300 öğrenciye Genç KOMEK eğitimleriyle yine faydalı bir yazı geride bıraktı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 63227

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor