Halkapınar Şehit Ali Daniyar İmam Hatip Ortaokulundan Güzel Proje

Halkapınar Şehit Ali Daniyar İmam Hatip Ortaokulundan Güzel Proje

Halkapınar Şehit Ali Daniyar İmam Hatip Ortaokulundan 7 Avrupa Ülkesi Ortaklı #YaşamaSaygı Projesi ile fark yaratıyor .

Halkapınar Şehit Ali Daniyar İmam Hatip Ortaokulundan  Güzel Proje
2020-12-31 11:53:03

Gezegenimiz ve üzerindeki tüm canlıların yaşam hakkına saygı duyuyoruz.Öğrencilerimizin çevremize ve gezegenimize özen göstermenin bir tercih değil, zorunluluk olduğunun bilen bireyler olarak yetişmesini istiyoruz.Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol demiştir MEVLANA Öğrencilerimizle Mevlana'nın 7 Öğüdü'nü etkinliler ile öğreteceğiz.Öğrencilerimiz Hoşgörünün bir anlayış, anlayışlı olmanın adı, sevginin yolu ve insanın özü olduğunu bilsinler.Proje 7-11 yaş karma öğrenci takımlarıyla yürütülecektir.

İbrahim,

HEDEFLER Projemiz Ocak ayında başlayacak... Her ay yaşama saygı konusunda etkinlikler yapacağız... Proje ortaklarımız kurdukları proje ekipleri ile bu etkinlikleri eş zamanlı olarak yapacak... Ortak ürünlerle ve iş birliği ile projemizi yürüteceğiz. Öğrenciler temel insani değerler kazanır. Öğrencilerin sevgi ve sevginin barındırdığı değerlere ait duyguları gelişir. Demokratik, hoşgörülü tutumla yetişen çocukta kendine ve ailesine güven gelişir Saygı gördüğü için saygı gösterir. Sorumluluklarının farkındadır. Farklılıklara saygı varsa çocuk da çevresine saygılı olmayı ve hoşgörü göstermeyi öğrenir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 92852

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı