intro

Kapat !
Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki

Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki

Milletvekili Halil Etyemez: Kılıçdaroğlu’nun Bürokrasiye Tehditkar Dili, Vesayetçi Zihniyetin Ürünüdür ve Asla Kabul Edilemez 

Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki
2021-10-20 00:28:49

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun, bürokratlar ve devlet memurlarıyla ilgili sözlerine tepki gösteren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP lideri, sürekli toplumun değişik kesimlerini tehdit ediyor. Siyasetle yapamadığını tehditle yapmaya çalışıyor. Kılıçdaroğlunun bürokrasiye tehditkar dili, vesayetçi zihniyetin ürünüdür ve asla kabul edilemez dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun bürokratlar ve devlet memurları ile ilgili söylediği sözleri eleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlunun bürokratları ve devlet memurlarını açıkça tehdit ettiğini belirten Milletvekili Halil Etyemez, CHP lideri, önceki konuşmalarında öğretmenlerimizi, çiftçilerimizi ve toplumumuzun birçok kesimini hedef alarak tehditler savurmuştu. Son olarak yayınladığı videoda ise devletimizin şerefli bürokratlarını ve memurlarını hedef alarak kendince tehdit etti. Her seçimde hüsrana uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu, siyasetle elde edemediği başarıyı tehditle elde etmeye çalışmaktadır. dedi.

Bürokrasiyi seçilmiş hükümete karşı çıkmaya çağırmanın vesayetçi zihniyetin ürünü olduğunun altını çizen Milletvekili Etyemez, Herhangi bir hukuki delile dayanmaksızın meşru hükümetin kanun dışı emirler verdiğini iddia etmek, bürokrasiyi seçilmiş hükümete karşı çıkmaya çağırmak vesayet ürünüdür. Kılıçdaroğlunun bürokrasiye tehditkar dili, vesayetçi zihniyetin ürünüdür ve asla kabul edilemez. Anlaşılan Kemal Kılıçdaroğlu, darbeci zihniyete özlem duymaktadır. Bu zihniyet eski Türkiyede kalmıştır. Siyaset dürüst yapılmalıdır. Siyasetçi doğru ve doğruyu konuşan olmalıdır. Kemal Kılıçdaroğlunun kullandığı nefret dili, siyaseti kirletmektedir. Kılıçdaroğluna çağrıda bulunuyorum. Devletimizin şerefli bürokratlarını, memurlarını, çiftçilerimizi, öğretmenlerimizi kısacası toplumumuzun her kesimini tehdit etmeyi bırak. Cesaretin varsa hain terör örgütü PKKya ve FETÖye bu tehdit dilini kullan. Aziz milletimiz, Kılıçdaroğlunun bu tehditkar dilini ve kirli siyasetini yakından biliyor ve takip ediyor. Milletimiz, bu kirli siyasete asla prim vermedi, vermeyecektir. Milletimiz, toplumun her kesimini tehdit eden ancak terör örgütlerine tek laf edemeyenleri 2023de yine hüsrana uğratacaktır. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 91656

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENDER DEMİRTAŞ: BU BAŞARIYI EKİBİME BORÇLUYUM
ENDER DEMİRTAŞ: BU BAŞARIYI EKİBİME BORÇLUYUM
BİLGİN KAMIŞ: BİR İLKE İMZA ATTIK
BİLGİN KAMIŞ: BİR İLKE İMZA ATTIK