HALİL ERCAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

HALİL ERCAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

BİL KOLEJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERCAN’DAN, ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR!

HALİL ERCAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
2022-01-22 12:29:38

Ereğli Bil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, ilk yarı yılın gelmesinin ardından öğretmenlerimiz ile bir toplantı gerçekleştirerek verdikleri emekten dolayı teşekkür etti.

Bil Koleji Eğitim Kurumunda karne heyecanı yaşandı. Karne heyecanının ardından ise Ereğli Bil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, öğretmenler ile toplantı gerçekleştirdi. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Kampüs Müdürü Mehmet Erdoğdu ilk olarak konuştu. Erdoğdu, yarı yıl tatilinin gelmesiyle beraber bu zamana kadar emek veren tüm öğretmenlerimiz teşekkür etti.

BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRDİK

Kampüs Müdürü Mehmet Erdoğdunun konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan; Bu dönem benim okuldaki ilk yöneticilik dönemim. Bundan dolayı bu zamana kadar emek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Gayet azimli, başarılı ve takdire şayan bir dönemi geride bıraktık. Gayet olumlu tepkiler ile birlikte güzel geri dönüşler alıyoruz. Bu olumlu dönüşler beni mutlu ettiği gibi sizleri de mutlu etsin. Çünkü bu emeğin sahibi sizlersiniz. Sizlerin vermiş olduğu emekler doğrultusunda bu kurum farklı bir noktaya geliyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemlerde de başarılı bir şekilde yürüteceğimizden eminim. Bil Kolejinin Ereğlinin en sevilen, aranan ve ilgi duyulan okulu yapma yolunda var gücümüzle çalışacağız. Bizler eğitimin ne kadar önemli olduğunu, bilimin olmazsa olmaz olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu doğrultuda gayemiz geleceğe güzel nesiller yetiştirmek. Geleceğe güzel nesiller yetiştireceğimizden de umutluyum. Burası özel bir kurum olabilir fakat bir eğitim yuvası. Bu yuvada yer alan tüm öğrencilerimiz bizlerin geleceği onlar için çalışmaya ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bundan herkes emin olabilir. Tekrardan siz değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve daha nice güzel dönemler diliyorum dedi.

Konuşmaların ardından öğretmenlerin görüş ve önerilerini de dinleyen Ercan, öğretmenlerin sorunlarının çözümü noktasında da gerekli tüm çalışmaların yapılacağını kaydetti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 31933

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Su arıtma ve yumuşatma sistemi revizyon bakım onarım işi yaptırılacak
Su arıtma ve yumuşatma sistemi revizyon bakım onarım işi yaptırılacak
Araç kiralama hizmeti alınacak
Araç kiralama hizmeti alınacak