intro

Kapat !
HALİL ERCAN: BİRLİK OLMALIYIZ

HALİL ERCAN: BİRLİK OLMALIYIZ

Ereğlili işinsanı Halil Ercan, çevre illerdeki ilerlemeleri Ereğli’de de görmek istiyor

HALİL ERCAN: BİRLİK OLMALIYIZ
2022-05-22 09:21:06

Halil Ercan yaptığı açıklamada kızının sınavı dolayısı ile gittiği Niğde ve işi gereği gittiği Karamandaki gelişmeleri şöyle anlattı:

Bugün kızımın sınavı nedeniyle Niğde Ömer Halisdemir üniversitesine geldim. Üniversite yerleşkesi içerisinde hayranlıkla 10-15 dk araba ile dolaştım. 28-30 bin öğrencisi varmış… 15 gün önce de Aksaray organize sanayinde bir işim nedeniyle gitmiştim kıskanarak gezmiştim. Keza Karamanda da organize ve üniversite ile çok ileri duruma geçti. Şimdi düşünüyorum 20-30 yıl önce sosyal- ekonomik ve kültürel yönden Ereğlimizden geri olan bu iller şu an her yönden şehirleşmişler fakat Ereğli yerinde sayıyor. . Bugün 1-2 iş adamı Ereğliden gider yarın diğerleri de. Bir an önce birlik beraberliğimizi tesis etmeliyiz. Gerek siyasi parti büyükleri ve Ankaradaki bürokrat büyükleri artık elini taşın altına koymalı ve sen ben kavgası yapmayıp Ereğlinin il olması için yapılması gereken ne çalışma varsa yapmalıyız. Bu yazımı kesinlikle siyasi olarak düşünmeyin. Bu şehirde çeşitli siyasi partileri mensup insanlarla hep beraber yaşıyoruz. Ereğlimiz sosyal-ekonomik kültürel yönden iyi olursa hepimiz iyi oluruz. Yoksa…

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 11145

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Altay: “2022’de 3,7 Milyon Metreküp Suyun Boşa Akmasını Engelledik”
Altay: “2022’de 3,7 Milyon Metreküp Suyun Boşa Akmasını Engelledik”
KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI
KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI