​FOTOĞRAFÇI MUSTAFA ÖZKAN HARİKALAR YARATIYOR

Ereğli’nin Gözde Fotoğrafçısı Projeleriyle İlgi Çekiyor


​FOTOĞRAFÇI MUSTAFA ÖZKAN HARİKALAR YARATIYOR

Ereğlide Stüdyo Tuğba ismiyle hizmet veren Mustafa Özkan, fotoğraf çekimlerinin yanı sıra hazırladığı konsept ile Ereğlili ailelerin ilgi odağı oldu. Mustafa Özkan, doğaya taşıdığı stüdyosunda çekimlerini yaparken 3 yıldır sürdürdüğü doğa dostu dostu projesine bu yıl da devam ediyor.
Ereğlinin Gözde Fotoğrafçısı, Stüdyo Tuğba Projeleriyle İlgi Çekiyor
Mustafa Özkan, lise yıllarından beri tutkunu olduğu fotoğrafçılığı profesyonel boyuta taşıyarak meslek edindi. Hamile, yeni doğan bebek ve konsept fotoğrafçılığı yapan Özkan, her aileye ayrı konsept hazırlıyor.
Konseptlerinde kullandığı mekanları da kendisi ayarlayarak doğanın güzelliklerini sergileyen Mustafa Özkan, bu durumun aileleri çok memnun ettiğini ve verdiği hizmete olan talebin arttığını söylüyor. Çevre şehirlerden çok sayıda aileyi kadrajına konuk ettiğini ifade eden girişimci fotoğrafçı, fotoğrafçılığı işten çok bir hayat tarzı olarak gördüğünü sözlerine ekliyor.
Stüdyosunu doğaya taşıdı
Atatürk caddesi üzerinde bulunan stüdyosunda çekimlerini gerçekleştiren fotoğrafçı, stüdyosunu doğayarak taşıyarak çekimlerini daha samimi bir ortamda müşterilerinin doğal bir ortamda hissetmesini sağlayarak gerçekleştiriyor.
Albüm tasarımı ona ait
Girişimci fotoğrafçı, müşterilerin isteğine göre kendi tasarımı olan fotoğraf albümü hazırlayarak yine müşterilerin tercihine göre son şeklini veriyor. Albüm tasarımı da yapan fotoğrafçı, bu yönüyle de büyük beğeni topluyor.