​Hüseyin Oprukçu’nun Açıklaması Heyecan Yarattı

EREĞLİYİ SÜRPRİZLER BEKLİYOR


​Hüseyin Oprukçu’nun Açıklaması Heyecan Yarattı

Ereğli Belediye Başkanı Hũseyin Opruçu, önceki dönem Belediye Başkanlığında ulu cami önũndeki atıl binayı yıkarak, yine Akbank ōnũndeki yolu onca zorluğa rağmen yıkılamaz denilen dũkkanları yıkarak yolu genişletip Ereğli'ye yeni bir çehre kazandırdı.

Başkan Oprukçu o dōnem Albayrak dokuma fabrikası ōnũndeki kimsenin gezmeye dahi cesaret edemediği uyuşturucu batağı gōrũnũmũndeki yere ōlũm tehlikesi atlatmasına rağmen girdi, temizledi ve çevre dũzenlemesi yaparak Ereğlinin en gũzel yeri yaparak halka açtı.

Geçmişte bu konularda rũştünũ ispat etmiş olan Ereğli Belediye Başkanı Hũseyin Oprukçu, Ereğlinin kanayan yarası taş evler konusunda yaptığı açıklama ile Ereğli halkını heyecanlandırdı. Ereğli halkı Başkan Oprukçu, yeni bir tarih yazmaya hazırlanıyor dedi.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Taş Evlerde kurulacak Kurban Yeri hazırlama çalışmalarını inceledi.

Kısa değerlendirme yapan Başkan Oprukçu: "Taş Evlerde çevre düzenlememize başladık. O nedenle son bir kez kurban satışları için izin vereceğiz. Allahın izniyle daha sonra da Müteahhitlerimiz çalışmalarına devam edecekler" ifadelerini kullandı.

Hüseyin Oprukçu'nun "Müteahhitlerimiz çalışmalarına devam edecekler" sözü Ereğli halkında heyecan yarattı.

Malum yıkılamaz denilen Ulu Cami önündeki atıl binayı ve Akbank önündeki dükkanları yıkmış, yapılamaz denilen Sümerbank memur lojmanlarını Oğuz Ata tesisleri yaparak Ereğli'ye kazandırmıştı.

Hüseyin Oprukçu'nun "Müteahhitlerimiz çalışmalarına devam edecekler" sözü Ereğli halkında heyecan yarattı.

Tugay Bunukoy