​AGT RENGARENK PARKE SERİSİ İLE EREĞLİ’Yİ RENKLENDİRİYOR

SABAH Orman Ürünleri ve Mobilya İmalatçısı Halim Sabah Ereğli’ye Ahşabı Geliştiren Teknoloji AGT’yi Sevdirdi.


​AGT RENGARENK PARKE SERİSİ İLE EREĞLİ’Yİ RENKLENDİRİYOR

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yeni laminant parke koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yeni laminant parke koleksiyonu ile doğanın güzelliğini evinize getiriyor.

Baharın kendini gösterdiği şu günlerde doğanın canlanmasından ilham alan AGT, doğal malzemeleri kullanarak halkın görseline hitap eden serisini geliştirdi. Koleksiyonunu genişleten AGT, baharın tüm renklerini evinize getirdi.

AGTnin diğer ürünleriyle mükemmel uyumlu olmasının yanı sıra Uniclic Kilit Sistemi ile de uygulama kolaylığı sağlıyor. Çok çeşitli renk ve model seçeneğine sahip koleksiyon, AGT süpürgelikleri ile mekanlara zenginlik katıyor. 1200 mm x 191 mm ölçülerine ve 8 mm kalınlığa sahip, E1 Sertifikalı ve 10 yıl garantili olan Natura Parke Serisi, yüzde yüz doğal yüzey işçiliğiyle de dikkat çekiyor

Ereğlide SABAH Orman ürünleri ve Mobilya İmalatçısı Halim Sabah, İnsana ve yaşama değer veriyoruz. AGTnin Parke Serisi ile yaşam alanlarına rengarenk enerji katıyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önemle ürünlerimizin tamamını kalite normlarına uygun olarak üretiyoruz. AGT Bayii olarak Ereğli Mahrukatçılar Sanayii sitesinde ve Ali Aksu caddesi üzerindeki showrom mağazamızda ürünlerimizi görmeye bekliyoruz. Yenilenme Sırası Sizde, Yenilik İsteyene AGT dedi.