​AK PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

.


​AK PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Değerli Basın Mensupları

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal'ın kurumlarımızı ve şahsımı yıpratmaya yönelik açıklamalarını şiddetle kınıyorum.

Ereğli ilçemizdeki güzide kurumlarımızı dolayısı ile kurum çalışanlarını töhmet altında bırakan yakışıksız, gerçeği yansıtmayan açıklamalarını kabul etmiyoruz.

Kendi siyasi emelleri uğruna yanlış ve maksatlı açıklamalar yapan Veysel Gönülal'ın içindeki öfkeyi ve nefreti kusmaktan imtina etmediğini bir kez daha gördük. Veysel Gönülal ve avanelerine "edep yahu" diyorum.

Aslı ve mesnedi bulunmayan bu açıklamanın hangi amaca matuf olarak yapıldığını Ereğlili Hemşehrilerimizin gayet iyi bildiğini ifade etmek istiyoruz.

Ereğlimizde kurumlarımız en üst seviyede koordine olarak ilçemizi örnek gösterilen bir şehir haline getirmek için gayret göstermektedir.

En büyük gücümüzün birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz olduğunun bilinciyle hedeflerimize doğru kararlılıkla yürüyoruz.

Aziz şehrimiz Ereğlinin ihyası için çalışan kurumlarımıza ve oradaki yiğit çalışanlarımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Nefret söylemleri, ayrımcı konuşmaları ile CHP ilçe başkanı haddini aşmaktadır.

Veysel Gönülal'a tavsiyem; Bu tür provokasyonlar yerine içinizdeki taciz, tecavüz ve şiddet olayları ile ilgilenmesidir.

Şahsımı hedef alan Veysel Gönülal'a şunu söylemek istiyorum.İşiniz gücünüz iftira. Kara propaganda konusunda mahir olduğunuzu bütün Ereğli biliyor. Sizin için amaca giden her yolun mübah olduğunu biliyoruz. Siyaseti onursuzca yapanların hesabını aziz milletimizin soracağına inanıyoruz.

Sayın Başkana tavsiyem kurumlar ve kişilerle uğraşıp suni gündemler oluşturmaktansa; Ereğli için projeler üretsin.

Biz AK Parti teşkilatı olarak, kendimizi Ereğli'ye adadık.

Biz sizler gibi Ereğli'ye küçük hesaplarla bakmıyoruz.

Biz dava arkadaşlarımızla Ereğlimiz için gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal'ı kurumlarımızdan ve çalışanlarımızdan derhal özür dilemeye davet ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.