​UĞUR İBRAHİM ALTAY: MALAS CADDESİ DAHA KONFORLU

BAŞKAN ALTAY: “YAPTIĞIMIZ DÜZENLEMEYLE MALAS CADDESİ DAHA KONFORLU HALE GELDİ”


​UĞUR İBRAHİM ALTAY: MALAS CADDESİ DAHA KONFORLU

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Malas Caddesinde kaldırım düzenleme ve asfalt yenileme çalışmasını tamamlayarak caddeyi modern bir görünüme kavuşturduklarını söyledi. Başkan Altay, Yaptığımız düzenleme sonrası, bir kilometre uzunluğunda cadde konforlu hale geldi. Hayırlı olmasını diliyorum dedi.


Konya Büyükşehir Belediyesi, Malas Caddesinde başlattığı kaldırım düzenleme ve asfalt yenileme çalışmasını tamamladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir merkezinde trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yeni caddeler ve köprülü kavşaklar açtıklarını, mevcut caddelerde de düzenleme çalışmaları yaparak ulaşım altyapısını daha da güçlendirdiklerini vurguladı.

Konyanın önemli ana arterlerinden olan Malas Caddesinde başlattıkları kaldırım düzenleme ve asfalt yenileme çalışmasını tamamladıklarını belirten Başkan Altay, Yaptığımız düzenleme sonrası, bir kilometre uzunluğunda cadde daha konforlu hale geldi. Şehrimizin her noktasında yaşam kalitesini artırmak ve modern bir görünüm kazandırmak için yoğun gayret içerisindeyiz. Malas Caddesi'nde tamamladığımız bu çalışmanın da hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.