​Vatandaş cevabı yapıştırmış

Sinek ufak ama mide bulandırır


​Vatandaş cevabı yapıştırmış

Sosyal medya aracılığı ile habercilik yapan bir haber sitesinde, Sinan Demli isimli bir vatandaş, Ereğli belediye başkanlığına seçilen Umut Akpınarı eleştirerek,

Sayın başkan makamınıza hayırlı olsun çiçeği istemeyip bağış yapın dediniz teşekkür ederiz ama. Şu zor zamanda belediyenin battık olduğu zamanda. Havai fişek atmak nedir? Bir de o kadar abartılı o kadar çok ki size yakışmadı. Hem insanlar, çoluk çocuk, hem de hayvanlar nasıl korkuyor demiş.

Vatandaşın bu eleştirisinin altına ise bunun normal bir durum olduğu, böyle özel bir günde yapılması gerektiği şeklinde onlarca yorum yapılmış

İŞTE O YORUMLAR:

Erkan Kelleli

Adam daha koltuğuna bile oturmadı. Gece gündüz sahada. Düğünlerde bile bunun fazlası atılıyor. Yeni seçilmis bir başkanı eleştirmek yerine arkasıinda duralım.

Onur Gezer

Havai fişek atmasa belediyenin borcu kapanacak mıydı?

Ky Yavuz

Çiçek kendine, yani bireysel. İstememesi normal ama eğlence topluma. Bunları birbirinden ayırın. Havai fişek, konser vs. sosyalleştiriyor, eğlendiriyor insanları. İnsanların buna ihtiyacı var.

Neslihan Karamik

Birisi şuna Kızılay soda ikram etsin lütfen.

Baba Turgay Süvari

Eleştiri yapacak ya nasıl yapsam, nasıl karalasam diyor. Oprukçu seçimde belediyenin otobüsünü kullandı. Bol bol harcarken niye sesin çıkmadı? Niye Hüseyin başkan varken bunu yazmadın?

Dilek Golgir

21 yıldır karbonhidratlı beslenmenin sonu. Hesap sorulacak yere yıllardır neden hesap sormadın? İşte o zor demi? Çocuğunun korktuğunu düşündüğün kadar 23 Nisanı nasıl, kime, kimler armağan etmiş okusaydın bu soruyu sormazdın.