​Oprukçu Orhaniye ve Yazlık Mahallelerini ziyaret etti

Orhaniye ve Yazlık Cumhurun Gücüne Güç Katacak...


​Oprukçu Orhaniye ve Yazlık Mahallelerini ziyaret etti

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu,Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Alperen Ocakları İlçe Başkanı Suat Gözeller, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları ile birlikte Orhaniye ve Yazlık Mahallelerini ziyaret ettiler.

31 MART SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ BU SEÇİMİ ÇOK İYİ DEĞERLENDİRMEMİZ LAZIM

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir: 31 Mart seçimleri çok önemli bu seçimi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Çünkü il olmamızın önü açılıyor, il olmak demek bize çok avantajlar kazandıracak. Memleketimizi çok daha ileriye götürme şansına sahip olacağız. Desteklerinizi sonuna kadar istiyorum. Hüseyin Başkanımı bir 5 yıl daha Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz ifadelerini kullandı.

USTALIĞA DOĞRU GİDEN BİR ADAM VAR, ADAM GİBİ ADAM HÜSEYİN OPRUKÇU

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: İşi ehline bırakmak lazım. Çıraklık dönemini atlatmış, kalfalık dönemini atlatmış artık ustalığa doğru giden bir adam var. Adam gibi adam Hüseyin Oprukçu. Ereğlinin kara sevdalısı Sayın Hüseyin Oprukçu Başkana destek için üç hilalin altına evet mührünü vuracak mıyız? ifadelerini kullandı.

DURMAK YOK YOLA DEVAM ŞİARIYLA EREĞLİ 1 NİSANDA ALLAHIN İZNİYLE YENİDEN EREĞLİ OLACAK, YENİDEN EREĞLİ DİYECEĞİZ

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Ereğlide yatırım ve hizmet alabilmenin tek yolu Hüseyin Başkanın sandıklardan ezici bir güçle çıkmasıdır. 31 Mart gecesi Ereğlimizde ve Konyamızda durmak yok yola devam şiarıyla Ereğli 1 Nisanda Allahın izniyle yeniden Ereğli olacak, yeniden Ereğli diyeceğiz. Yaparsa Cumhurbaşkanımız, yaparsa Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay yapar. Bu dönem Ereğlide de yaparsa Hüseyin Oprukçu yapar ifadelerini kullandı.

ALDIĞIMIZ SÖZLERİ TAKİP EDECEK OLAN BENİM, ALDIĞIMIZ SÖZLERİ TAKİP ETME SÜRECİNDE DE EREĞLİNİN TOROSLAR GİBİ ARKAMDA DURDUĞUNU GÖRMEK İSTİYORUM

Başkan Oprukçu: Aldığımız sözleri takip edecek olan benim, aldığımız sözleri takip etme sürecinde de Ereğlinin Toroslar gibi arkamda durduğunu görmek istiyorum. Ereğli vilayet olabilecek kriterlere sahip olan ilçelerden bir tanesi ve bunun sözünü Devlet Bahçeli Beyden aldım. AK Partimizin Genel Merkezi, Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Merkezi Türkiyede vilayet olabilecek ilçelerle ilgili çalışmalarını bitirdiler. Seçim sonrasında da Ereğli vilayet olarak geliyor. Netice de tek derdim Ereğlinin sanayileşmesi yani tarımda çok büyük bir potansiyeli yakaladık. Ama bir de sanayileşmesi lazım onun için de gayret sarf ediyorum. Sanayi tesislerimize kavuşuyoruz. Mükemmel bir sanayi sitesi yapmak istiyorum ve projesini de çok güzel hazırlatacağım. Ereğli kalkınsın, gelişsin, büyüsün. Bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız, kucaklaşacağız, vilayet Ereğlinin Belediye Başkanı olacağız. Artık bu millet Anadoluda kucaklaştığını Ereğli örneğinde olduğu gibi göstersin istiyorum ifadelerini kullandı.